Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap - powtórka

SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00350844
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00350844/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-16 09:07
Lokalizacja
Wilkowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-564855d9-1edd-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
9372188022
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w budynkachUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350844 z dnia 2022-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap - powtórka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SPZOZ SZPITAL KOLEJOWY W WILKOWICACH-BYSTREJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010657175

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żywiecka 19

1.5.2.) Miejscowość: Wilkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-365

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@szpital-kolejowy.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital-kolejowy.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip-slaskie.pl/skbys/zamowienia_publiczne/1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap - powtórka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-564855d9-1edd-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350844

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032948/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00310236/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/271/8/DT/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w formie zaprojektuj i wybuduj dla zadania p.n. „Modernizacja zachodniej klatki schodowej i dostosowanie jej do przepisów p.poż. w Szpitalu Kolejowym w Wilkowicach-Bystrej – I etap” zgodnie z załączonym programem funkcjonalno-użytkowym (dalej również jako PFU).
2. Zakres zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest jedno przedsięwzięcie inwestycyjne.
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane
Zakres robót budowlanych:
1) opracowanie projektu budowlanego pn. „Dostosowanie Szpitala Kolejowego w Wilkowicach -Bystrej do przepisów p.poż.”, projektów technicznych architektury, uzyskanie pozwolenia na budowę na całość zaleceń ekspertyzy,
2) opracowanie projektu elektrycznego na całość zaleceń ekspertyzy,
3) wykonanie robót elektrycznych w klatce K01,
4) wykonanie instalacji oddymiania klatki K01,
5) wykonanie drzwi napowietrzających w klatce K01 na klatce K01,
6) przebudowa balustrady do wysokości 1,10m na klatce K01,
7) wykonanie klapy oddymiającej na klatce schodowej K01,
8) wyniesienie głównego złącza kablowego na zewnątrz szpitala,
9) wykonanie wyłącznika p.poż zasilanie,
10) wykonanie zasilania hydroforowni,
11) wykonanie zasilanie systemu SAP,
12) wykonanie rozdzielnicy obwodów gwarantowanych,
13) pomiary elektryczne.
Ww. prace należy wykonać zgodnie z dołączoną ekspertyzą p.poż z 2018 r. z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynku SP ZOZ Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej, 43-365 Wilkowice ul. Żywiecka 19 autorstwa mgr inż. Łukasza Musialika - rzeczoznawcy do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych Nr uprawnień KG PSP 623/2015 oraz mgr inż. Marcina Łukacz rzeczoznawcę budowlanego nr RZE/X/0033/14
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający odrzucił ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Prawo zamówień publicznych złożoną przez INFOPOLGAZ Marlena Handel – Szczerba, ul. Krzyżowa 24, Bytom 41-909. Oferta została złożona bez odbycia wizji lokalnej (wizja lokalna obowiązkowa). Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ww. ustawy. W postępowaniu złożono ofertę która podlega odrzuceniu.
2022-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane