Remont drogi powiatowej 1011D od końca zabudowań w miejscowości Piersna do granicy Powiatu Głogowskiego – długość 1,4 km – droga dojazdowa do gruntów rolnych.

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00350879
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00350879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-16 09:16
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e4b33405-1a3d-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00350879 z dnia 2022-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej 1011D od końca zabudowań w miejscowości Piersna do granicy Powiatu Głogowskiego – długość 1,4 km – droga dojazdowa do gruntów rolnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej 1011D od końca zabudowań w miejscowości Piersna do granicy Powiatu Głogowskiego – długość 1,4 km – droga dojazdowa do gruntów rolnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b33405-1a3d-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00350879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039851/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont drogi powiatowej 1011D od końca zabudowań w miejscowości Piersna do granicy Powiatu Głogowskiego – długość 1,4 km – droga dojazdowa do gruntów rolnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305018/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont drogi powiatowej 1011D od końca zabudowań w miejscowości Piersna do granicy Powiatu Głogowskiego- długość 1,4 km- droga dojazdowa do gruntów rolnych.

2. Zakres zamówienia obejmować będzie:
- remont poboczy drogowych z tłucznia kamiennego;
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową;
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

W przedmiotowym postępowaniu złożone zostały 3 oferty, tj.:
1) Masy Polskie Sp. z o.o. Sp.k., ul. Legnicka 80, 59-300 Lubin, w cenie 824 721,80 zł.
2) Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o. o. ul. Mickiewicza 63, 67- 200 Głogów, w cenie 633 535,12 zł.
3) Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG Sp. z o.o. Podbrzezie Dolne, ul. Leśna 9, 67-120 Kożuchów, w cenie 727 218,07 zł.

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 382 128,92 zł. Cena oferty z najniższą ceną, wynosi 633 535,12 zł. Cena tej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia o 251 406,20 zł.

Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.
2022-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane