„Wykonanie robót ogólnobudowlanych dla budynków będących w zarządzie Nadleśnictwa Skwierzyna”

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skwierzyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00011197
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00011197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-07 14:20
Lokalizacja
Skwierzyna, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d38b5bc8-9ac0-4b04-b8f4-2dff990f6444
Identyfikator
5960004436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ BACHKłodawa, PL · lot 1
59 900 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011197 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót ogólnobudowlanych dla budynków będących w zarządzie Nadleśnictwa Skwierzyna”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Skwierzyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 2 Lutego 2

1.5.2.) Miejscowość: Skwierzyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-440

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957286940

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.skwierzyna@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwo_skwierzyna

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d38b5bc8-9ac0-4b04-b8f4-2dff990f6444

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie robót ogólnobudowlanych dla budynków będących w zarządzie Nadleśnictwa Skwierzyna”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d38b5bc8-9ac0-4b04-b8f4-2dff990f6444

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00342608/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie drobnych działań remontowych w obiektach będących w zarządzie Nadleśnictwa Skwierzyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00612045

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 147079 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla budynków będących w zarządzie Nadleśnictwa Skwierzyna.
Roboty budowlane obejmują w szczególności:
Dla CZĘŚCI 1:
1. Montaż 2 szt. okien w piwnicy budynku mieszkalnego pod adresem ul. Podgórna 3, 66-350 Bledzew,
2. Remont opaski wokół budynku mieszkalnego pod adresem ul. Lipowa 63, 66-446 Glinik,
3. Remont budynku gospodarczego pod adresem Osiecko 37/1 i 37/2, 66-350 Osiecko,
4. Naprawa płytek przy budynku mieszkalnym pod adresem Pniewo 7, 66-350 Pniewo,
5. Remont kotłowni budynku mieszkalnego pod adresem Pniewo 8, 66-350 Pniewo,
6. Remont łazienki oraz wymiana rynien budynku mieszkalnego pod adresem Pniewo 10, 66-350 Pniewo,
7. Roboty remontowe zewnętrzne budynku mieszkalnego pod adresem ul. Sportowa 40c, 66-440 Skwierzyna,
8. Roboty remontowe łazienki budynku mieszkalnego pod adresem ul. Sportowa 40c, 66-440 Skwierzyna,
9. Remont budynku gospodarczego pod adresem ul. Sportowa 40c, 66-440 Skwierzyna;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.5.) Wartość części: 83905,39 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla budynków będących w zarządzie Nadleśnictwa Skwierzyna.
Roboty budowlane obejmują w szczególności:
Dla CZĘŚCI 2: Remont Kancelarii Leśnictwa Murzynowo pod adresem ul. Nowa 1a, 66-440 Murzynowo., w tym kompleksowy remont łazienki i korytarza wraz z wymianą drzwi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

4.5.5.) Wartość części: 63174,18 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Dla Części nr 1 postępowania złożono tylko 1 ofertę. Oferta ta, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 63 ust. 2 PZP, podlega odrzuceniu (nie została złożona w formie elektronicznej (tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym), ani też nie została opatrzona podpisem elektronicznym lub podpisem osobistym). Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2 ustawy PZP „Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu".

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 81300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 81300 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59900 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59900 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane Mateusz Bach

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992932122

7.3.3) Ulica: ul. Śliwkowa 8

7.3.4) Miejscowość: Kłodawa

7.3.5) Kod pocztowy: 66-415

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59900 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 69 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wskazany termin realizacja to 69 dni od dnia wydania terenu robót
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane