Świadczenie usługi utrzymania czystości węzłów sanitarnych w obiektach zarządzanych przez MZDIM w Jaworznie w roku 2025
Miejski Zarząd Dróg i Mostów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00011223
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00011223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 14:24
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-594aa51d-6258-4117-8ae7-6b0b5a4764e1
- Identyfikator
- 6322010013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011223 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi utrzymania czystości węzłów sanitarnych w obiektach zarządzanych przez MZDIM w Jaworznie w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Administracyjna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240268900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mzdim.jaworzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdim.jaworzno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-594aa51d-6258-4117-8ae7-6b0b5a4764e11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie infrastrukturą drogową
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usługi utrzymania czystości węzłów sanitarnych w obiektach zarządzanych przez MZDIM w Jaworznie w roku 20252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-594aa51d-6258-4117-8ae7-6b0b5a4764e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046304/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Świadczenie usługi utrzymania czystości węzłów sanitarnych w obiektach zarządzanych przez MZDIM w Jaworznie w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00616527
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZDiM.SA.222.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi utrzymania czystości węzłów sanitarnych nr 1 i nr 2 zlokalizowanych w obiektach zarządzanych przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie,
(od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00, w soboty, niedziele i święta w godzinach od 8:00 do 20:00 w okresie od 1 marca 2025r do 30 listopada 2025r. - dot. węzła nr 1 );
(od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00 w soboty, niedziele i święta w godzinach od 8:00 do 20:00 w okresie od 1 stycznia 2025r do 31 grudnia 2025r. - dot. węzła nr 2)
Przez węzły sanitarne rozumie się:
1.1. WĘZEŁ SANITARNY NR 1 - pomieszczenia toalet, pryszniców i szatnię zlokalizowane w budynku przy parkingu rowerowym na Placu Górników w Jaworznie.
1.2. WĘZEŁ SANITARNY NR 2 – pomieszczenia toalet zlokalizowane przy przystanku Centrum w Jaworznie kierunek Katowice.
1.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do projektu umowy stanowiącej odpowiednio załącznik nr 1 do SWZ.
1.4 Udostępnienie pomieszczeń węzłów sanitarnych oraz pomieszczenia technicznego nastąpi najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem realizacji umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215500-2 - Toalety publiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334867,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 197400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIVIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133723061
7.3.3) Ulica: UL. SZLAK 77/222
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-153
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 197400 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Okres realizacji niniejszej umowy ustala się:1) 12 miesięcy począwszy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 1 stycznia 2025r. w przypadku gdy umowa została zawarta przed tą datą, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00 w soboty, niedziele i święta w godzinach od 8:00 do 20:00 dla węzła sanitarnego nr 2;
2) 9 miesięcy począwszy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 1 marca 2025r. w przypadku gdy umowa została zawarta przed tą datą, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00 w soboty, niedziele i święta w godzinach od 8:00 do 20:00 dla węzła sanitarnego nr 1.
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |