Modernizacja budynków komunalnych modernizacja pokrycia dachowego na budynku w Pruszkowie: cz. 1 – przy ul. Obrońców Pokoju 2. Cz. 2 – przy ul. Drzymały 4.
TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00351055
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00351055/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-16 09:54
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39b2f4a2-2029-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5341978531
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351055 z dnia 2022-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków komunalnych modernizacja pokrycia dachowego na budynku w Pruszkowie: cz. 1 – przy ul. Obrońców Pokoju 2. Cz. 2 – przy ul. Drzymały 4.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013017973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gordziałkowskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tbszm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbszm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.tbszm.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Sp.z.o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynków komunalnych modernizacja pokrycia dachowego na budynku w Pruszkowie: cz. 1 – przy ul. Obrońców Pokoju 2. Cz. 2 – przy ul. Drzymały 4.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39b2f4a2-2029-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351055
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194027/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TBS.10.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 246590,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1 – modernizacja pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Obrońców Pokoju 2 w PruszkowieRemont pokrycia dachu wraz z dociepleniem w zakresie:
- rozbiórki obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej
- rozbiórki rynien dachowych i rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej,
- rozbiórki pokrycia dachowego z papy (do podłoża drewnianego) łącznie 4 warstwy,
- wymiany deskowania dachu z desek na styk ~ 20% powierzchni,
- montażu prefabrykowanych rynien dachowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- montażu prefabrykowanych rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- montażu obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej w kolorze szarym,
- obrobienie okienek dymikowych z blachy stalowej ocynkowanej w kolorze szarym,
- pokrycia dachu blachą ocynkowaną płaską na rąbek podwójny w kolorze szarym,
- montażu rusztowań ramowych wraz z czasem pracy, montażu siatek, montażu daszków zabezpieczających,
- wywiezienia materiałów rozbiórkowych wraz z utylizacją,
- wykonania podbitek na krokwiach w celu zwiększenia wysokości o 12 cm,
- ułożenia wełny między krokwiami gr. 25 cm,
- montaż płyt GK na krokwiach,
- malowania dwukrotnego płyt GK,
- rozbiórka podstemplowania stropu klatki schodowej poddasza,
- odbicia tynków klatki schodowej na ostatnim poziomie,
- wykonania tynków klatki schodowej stropu ostatniego poziomu,
- dwukrotnego malowania uzupełnionych tynków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
4.5.5.) Wartość części: 108553,90 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 2 – modernizacja pokrycia dachowego na budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Drzymały 4 w Pruszkowie- montaż rusztowań ramowych wraz z czasem pracy, montaż siatek i daszków ochronnych,
- rozbiórka pokrycia z papy (4 - warstwy)
- rozbiórka obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych,
- wymiana deskowania poszycia dachowego,
- wymiana części elementów konstrukcji dachu (krokwie, kleszcze, słupy – 10%),
- montaż nowych prefabrykowanych rynien i rur spustowych z blachy ocynkowanej powlekanej w kolorze szarym,
- montaż nowych obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej powlekanej (pas podrynnowy, pas nadrynnowy, obróbki ogniomurów, obróbki kominów, obróbki wyłazu dachowego) w kolorze szarym,
- pokrycie poszycia dachowego papą termozgrzewalną modyfikowaną SBS o grubości 5,2mm na osnowie z włókniny poliestrowej – 2 warstwy,
- utylizacja papy i innych materiałów rozbiórkowych,
- wykonanie zabudowy poddasza z płyt gipsowo-kartonowych z wykonaniem izolacji termicznej z wełny o grubości 25 cm,
- dwukrotne malowanie z gruntowaniem wykonanej zabudowy g-k.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 138037,02 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego - dla części I, dla części II - oferty złożył tylko jeden Wykonawca. Złożone oferty podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy Pzp.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania w części I i część II jest zasadne i konieczne.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego - dla części I, dla części II - oferty złożył tylko jeden Wykonawca. Złożone oferty podlegają odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 3 ustawy Pzp.
Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania w części I i część II jest zasadne i konieczne.
| 2022-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |