„Wykonanie prac melioracyjnych w zakresie gruntownej konserwacji i renowacji rowów melioracji szczegółowej wraz z przebudową przepustów na obiekcie Widzów gmina Kruszyna”
Powiat Częstochowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00351056
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00351056/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-16 09:54
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14992e30-1314-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5732788125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351056 z dnia 2022-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie prac melioracyjnych w zakresie gruntownej konserwacji i renowacji rowów melioracji szczegółowej wraz z przebudową przepustów na obiekcie Widzów gmina Kruszyna”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Częstochowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana III Sobieskiego 9
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-217
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343229126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czestochowa.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.czestochowa.powiat.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie prac melioracyjnych w zakresie gruntownej konserwacji i renowacji rowów melioracji szczegółowej wraz z przebudową przepustów na obiekcie Widzów gmina Kruszyna”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14992e30-1314-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351056
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023919/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie prac melioracyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Prace prowadzone będą w zakresie operacji typu „Scalanie gruntów” realizowanej w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289926/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OK.272.47.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 275663,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na gruntownej konserwacji i renowacji rowów melioracji szczegółowej wraz z przebudową przepustów na obiekcie Widzów, gmina Kruszyna, powiat częstochowski.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.
1) Dokumentacja techniczna,
2) Przedmiar robót,
3) STWiORB,
4) Wycinka drzew
5) Wytyczne techniczne - załącznik nr 7.
W zakres prac melioracyjnych wchodzą:
- gruntowna konserwacja i renowacja rowów melioracji szczegółowej (w tym m.in. wykoszenie traw ze skarp, odmulenie dna rowów, ścięcie nawisów przy obsunięciu się skarp wraz z uzupełnieniem braków ziemi na zerodowanych skarpach, ubezpieczenie dna i skarp rowów);
-wykonanie i przebudowę lub czyszczenie przepustów wraz z umocnieniem wlotów i wylotów przebudowanych przepustów.
Prace melioracyjne w zakresie gruntownej konserwacji i renowacji rowów melioracji szczegółowej prowadzone będą na łącznej długości 8 864,50 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 498702,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1172851,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 498702,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Damian Bakoń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6351836603
7.3.3) Ulica: ul. Ogrodowa 9
7.3.4) Miejscowość: Ornontowice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-178
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 498702,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-30| 2022-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |