SZPiFP-88-22 Usługa szkoleniowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia z zakresu metod odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych i ich analiza, analizy urządzeń mobilnych oraz informatyki śledczej.
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00351172
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-16 10:25
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5540312993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
'MULTI-COM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKOLBUSZOWA, PL
91 050 PLNFORSEC SPÓŁKA AKCYJNAKATOWICE, PL
15 000 PLNFORSEC SPÓŁKA AKCYJNAKATOWICE, PL
15 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.