Budowa chodnika w ul. Podjazdowej w Poznaniu na odcinku od ul. Chojnickiej do posesji nr 18

Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00351355
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00351355/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-16 11:04
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6bac30ac-e6f7-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi w zakresie trawnikówUsługi wycinania drzewOświetleniowy sprzęt uliczny

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW JACHIMOWSKIPoznań, PL · lot 0
314 930,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351355 z dnia 2022-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ul. Podjazdowej w Poznaniu na odcinku od ul. Chojnickiej
do posesji nr 18

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wilczak 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-623

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdm.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdm.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdm.poznan.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w ul. Podjazdowej w Poznaniu na odcinku od ul. Chojnickiej
do posesji nr 18

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6bac30ac-e6f7-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351355

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026419/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa chodnika wraz z oświetleniem w ul. Podjazdowej w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00199318/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.IRI.341.26.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika w ul. Podjazdowej w Poznaniu na odcinku od ul. Chojnickiej do posesji nr 18. Zakres robót opisany jest za pomocą dokumentacji projektowej przekazanej przez Zamawiającego jako załącznik do SWZ, na którą to dokumentację składają się:

• Projekty budowlany oraz wykonawczy branży drogowej, budowlany i wykonawczy branży elektroenergetycznej, projekt stałej organizacji ruchu, inwentaryzacja zieleni (załącznik nr 2 do SWZ),
• Przedmiar robót i przedmiar robót oferta (załącznik nr 3 do SWZ),
• Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 4 do SWZ).

Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie usług związanych z wykonywanymi robotami (szczegółowo opisane w SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314930,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324596,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314930,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Wielobranżowych JACH-GUM Stanisław Jachimowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 781-004-32-17

7.3.3) Ulica: ul. Dukielska 12

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-476

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

pełnienie funkcji kierownika robót elektrycznych oraz przebudowa sieci napowietrznej 0,4 kV z oświetleniem

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314930,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

2022-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane