Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Wojniczu na działkach nr 424/66, 424/65, 424/68 w Wojniczu (...) w systemie zaprojektuj i wybuduj - zamówienie powtórzone

Gmina Wojnicz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00351542
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00351542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-16 11:45
Lokalizacja
Wojnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a55fb14-fbaa-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8732630130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi szkolenia personeluMaszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowaniaMaszyny do przetwarzania danych (sprzęt)Sprzęt związany z komputeramiPojemniki i kosze na odpady i śmieciMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceSiedziska obrotoweKrzesłaRóżne meble i wyposażenieRóżny sprzętRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadówRóżne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczeniaMaszyny ważące i wagiMaszyny ważąceWagiWagi skalowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie stacji recyklinguRoboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty drogoweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW SZOSTAKGdów, PL · lot 0
3 281 394 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351542 z dnia 2022-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Wojniczu na działkach nr 424/66, 424/65, 424/68 w Wojniczu (...) w systemie zaprojektuj i wybuduj - zamówienie powtórzone

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/beb1f30b-8929-4c0f-ab13-1e19b7674a6b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Wojniczu na działkach nr 424/66, 424/65, 424/68 w Wojniczu (...) w systemie zaprojektuj i wybuduj - zamówienie powtórzone

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a55fb14-fbaa-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00035812/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa nowoczesnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wojniczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

1.8. Zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 5 Ochrona Środowiska, Działanie 5.2 Rozwijanie systemu gospodarki odpadami, Poddziałanie 5.2.2 Gospodarka odpadami –SPR.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00239888/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Wojniczu na działkach nr 424/66, 424/65, 424/68 w Wojniczu wraz z kompletnym wyposażeniem, infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem działek w systemie zaprojektuj i wybuduj.
3.2. Szczegółowy opis prac przewidzianych do realizacji zawiera PROGRAM FUNCJONALNO- UŻYTKOWY (PFU) - załącznik nr 1.1. do SWZ wraz z załącznikami.
3.3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w dwóch etapach:
1) Etap I – obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla planowanej inwestycji oraz uzyskania prawomocnej decyzji udzielającej pozwolenia na budowę i zatwierdzającej projekt budowlany oraz wszelkich niezbędnych decyzji, opinii i uzgodnień niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji,
2) Etap II – obejmuje kompleksowe wykonanie robót budowlanych, montażowych wraz uruchomieniem urządzeń oraz dostawę niezbędnego wyposażenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

30000000-9 - Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

39111100-4 - Siedziska obrotowe

39112000-0 - Krzesła

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39300000-5 - Różny sprzęt

45222100-0 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadów

42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

42923000-2 - Maszyny ważące i wagi

42923100-3 - Maszyny ważące

42923110-6 - Wagi

42923200-4 - Wagi skalowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu

45222000-9 - Roboty budowlane w zakresie robót inżynieryjnych, z wyjątkiem mostów, tuneli, szybów i kolei podziemnej

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233140-2 - Roboty drogowe

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3281394,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3281394,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3281394,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa I Robót Ziemnych Wiesław Szostak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6831644022

7.3.4) Miejscowość: Gdów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie obiektów kubaturowych - Łukasz Łosiowski Zakład Remontowo Budowlany, Klęczana 55, 32-420 Gdów

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3281394,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-05-31
2022-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane