BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP III

MIASTO I GMINA MIEŚCISKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00351599
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00351599/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-16 12:08
Lokalizacja
Mieścisko, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b229e94-16f0-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7661896008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351599 z dnia 2022-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEŚCISKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 13

1.5.2.) Miejscowość: Mieścisko

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-290

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@miescisko.nowoczesnagmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miescisko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miescisko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b229e94-16f0-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351599

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016933/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa drogi dojazdowej Mirkowiczki - Wybranówko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295622/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej nr G220559P na odcinku Mirkowiczki - Wybranowo dz. ewid. 38 obr. 0005 Zakrzewo, jedn. ewid. 302804_2 Mieścisko - obszar Wiejski na odcinku od kilometraż 1+200 do kilometraż 1+650.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 11 do SWZ. Zawarty tam jest projekt budowlano – wykonawcy, SSTWiR. Przedmiot zamówienia stanowi budowę drogi dojazdowej do pól. Wykonawca na wykonany przedmiot zamówienia udzieli Zamawiającemu co najmniej 48 miesięcznej gwarancji i rękojmi liczonej od dnia odbioru końcowego robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając zgodnie z art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2022 roku, poz.1710), unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ww. ustawy na zadanie pn. „BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP III”. Cena ofert złożonych w postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZADANIE WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO PRZEZNACZONYCH NA BUDOWĘ, PRZEBUDOWĘ DRÓG DOJAZDOWYCH DO GRUNTÓW ROLNYCH
2022-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane