Remont części DP 1035K ul. Krzeszowickiej w Brodłach.
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W CHRZANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00351603
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00351603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-16 12:08
- Lokalizacja
- Chrzanów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-18721558-2dba-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 6282000183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351603 z dnia 2022-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części DP 1035K ul. Krzeszowickiej w Brodłach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W CHRZANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356287916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. mjr. Grzybowskiego 7A
1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: b.jedynak.pzd@powiat-chrzanowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd-chrzanow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/pzdwchrzanowie,a,2158061,remont-czesci-dp-1035k-ul-krzeszowickiej-w-brodlach.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
bieżące utrzymanie dróg powiatowych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont części DP 1035K ul. Krzeszowickiej w Brodłach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-18721558-2dba-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032070/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Remont części DP 1035K ul. Krzeszowickiej w Brodłach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334791/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.3223.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 781176,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie remontu części DP1035K ul. Krzeszowickiej w Brodłach na odcinku długości około 1 000 mb. Zakres prac obejmuje: wymianę nawierzchni na przedmiotowym odcinku ulicy Krzeszowickiej o grubości 8 cm, wraz z zamontowaniem pomiędzy warstwami asfaltowymi siatki przeciwspękaniowej o parametrze 100 kN/m; wzmocnienie podbudowy przez stabilizację podłoża w technologii MCE z doziarnieniem mieszanką po zagęszczeniu grubości 15 cm; ścinka pobocza obustronna i odtworzenie rowów przydrożnych na odcinku o długości 1000 mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zarząd Powiatu Chrzanowskiego na posiedzeniu w dniu 15.09.2022r. wstrzymał wykonywanie kilku zadań remontowych m.in. zadania pn. "Remont części DP 1035K ul. Krzeszowickiej w Brodłach".W związku z powyższym pojawiło się zalecenie Zarządu Powiatu nieważnienia ogłoszonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na w/w zadanie z uwagi na:
- zmianę koncepcji finansowej tego zadania,
- potrzebę przeanalizowania jego zakresu,
- rozważenie tego zadania jako inwestycyjnego a nie remontowego.
Zarząd Powiatu stwierdził ,że w związku z powyższym rozpoczęcie inwestycji w tej chwili nie leży w interesie publicznym.
Rozważając powyższe, Zamawiający uznał, iż zmiana realizacji zadania z remontu na inwestycje pozytywnie wpłynie na parametry techniczne i bezpieczeństwo użytkowników drogi, co leży w interesie Zamawiającego i budżetu powiatu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |