Dąbrowa – przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej przebiegającej nad boiskiem przy ul. Tęczowej na działce nr 422/2
Gmina Dopiewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00011302
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00011302/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-07 14:31
- Lokalizacja
- Dopiewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d3c9f7bf-127f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 7773133416
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011302 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dąbrowa – przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej przebiegającej nad boiskiem przy ul. Tęczowej na działce nr 422/2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dopiewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258738
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 1c
1.5.2.) Miejscowość: Dopiewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-070
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@dopiewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dopiewo.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dopiewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dąbrowa – przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej przebiegającej nad boiskiem przy ul. Tęczowej na działce nr 422/22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3c9f7bf-127f-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011302
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042325/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Dąbrowa - przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej przebiegającej nad boiskiem przy ul. Tęczowej na dz. nr 422/2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROA.271.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa napowietrznej linii elektroenergetycznej nad terenem boiska, polegająca na rozbiórce sieci napowietrznej linii SN-15kV z przewodami gołymi 3x AFL-6 50 i budowie sieci kablowej elektroenergetycznej SN-15 kV. Prace należy wykonać zgodnie z projektem technicznym budowlanym.
Przebudowę kolidującego odcinka wykonać zgodnie z warunkami oraz aneksem wydanymi przez Operatora:
1) budowa na dz. 422/2 przy granicy z działką 51/4 złącza kablowego ZKSN z rozdzielnicą 4-polową
2) na dz. 51/4 pobudować nowy słup krańcowy typu E13,5/20 z rozłącznikiem i podejściem kablowym
3) na dz. 423/3 istniejący słup wirowany typu E12/15 przebudować na krańcowy z podejściem kablowym
4) pomiędzy nowym rozłącznikiem na nowym słupie (dz. 51/4) a proj. ZKSN wybudować linię kablową 3x NA2XS(F)2Y 1x150/16 w izolacji 12/20kV
5) pomiędzy istniejącym rozłącznikiem na przebudowanym słupie (dz. 423/3) a proj. ZKSN wybudować linię kablową 3x NA2XS(F)2Y 1x150/16 w izolacji 12/20kV
6) istniejącą linię kablową konsumentową typu 3x YHAKXS 1x120 (kier. St 10-K0182) skrócić i wprowadzić do proj. ZKSN
7) stanowiska słupowe wyposażyć w konstrukcje stalowe dla montażu izolatorów, odgromników, rozłączników w izolacji powietrznej 24kV/400A, uziemienia, podejścia kablowego, dopuszcza się wykorzystanie elementów z demontażu wyłącznie bez śladów jakichkolwiek uszkodzeń/korozji.
8) przewody napowietrzne zdemontować/skrócić i zamocować na słupach krańcowych
9) zamontować oznakowanie na słupach
10) wykonać badania i pomiary odbiorcze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232210-7 - Roboty budowlane zakresie budowy linii napowietrznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325040,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362694,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 325040,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elos Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368093077
7.3.3) Ulica: Szamotulska 36
7.3.4) Miejscowość: Rokietnica
7.3.5) Kod pocztowy: 62-090
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 325040,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |