Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap

GMINA KODRĄB

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00351890
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00351890/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-16 12:53
Lokalizacja
Kodrąb, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1600854-28f6-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7722240740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00351890 z dnia 2022-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KODRĄB

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niepodległości 7

1.5.2.) Miejscowość: Kodrąb

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-512

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gminakodrab.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminakodrab.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1600854-28f6-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00351890

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334824/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb - etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326083/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kodrąb – III etap na odcinku 580 m w zakresie:
a) opracowanie i wdrożenie projektu tymczasowej organizacji ruchu na czas robót,
b) roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych,
c) roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi z transportem urobku samochodami samowyładowczymi - 348,00 m3,
d) przemieszczenie spycharkami mieszanki kruszyw naturalnych łamanych z istniejącej jezdni na pobocze - 208,80 m3,
e) podbudowa z kruszywa łamanego (warstwa dolna) o gr. 15 cm - 2262,00 m2,
f) podbudowa z kruszywa łamanego (warstwa górna) o gr. 5 cm - 2146,00 m2,
g) skropienie nawierzchni drogowej emulsją asfaltową kationową - 2146,00 m2,
h) nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych (warstwa ścieralna) o gr. 4 cm - 2030,00 m2,
i) rozplantowanie spycharkami kruszywa na poboczu do 1 m3 wzdłuż 1 m wykopu – 348 m3,
j) zagęszczenie nasypów zagęszczarkami do wskaźnika zagęszczenia Is=0,98 - 348,00m3,
k) plantowanie skarp i korony nasypów na poboczach – 580,00 m3,
l) geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane