Wykonanie dokumentacji technicznej dla zadania „Przebudowa i budowa mostów w ciągu drogi powiatowej nr 1301R Latoszyn – Braciejowa wraz z dojazdami "
Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00351987
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-16 13:15
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8722128819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
EMPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
92 000 PLNEMPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
92 000 PLNEMPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
106 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.