Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Łomża - Etap II
Gmina Łomża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00011348
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00011348/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-07 14:36
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d8df9e5-fca1-43b8-b2b3-cf71bf652b93
- Identyfikator
- 7181268329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011348 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Łomża - Etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminalomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminalomza.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Łomża - Etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d8df9e5-fca1-43b8-b2b3-cf71bf652b93
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011348
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00653297
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 164572,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I: Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 152 127 B we wsi Lutostań„Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 152 127 B we wsi Lutostań"
2. Zadanie objęte zamówieniem polega na wykonaniu następujących prac:
• wykopanie i zasypanie rowów kablowych,
• nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego oraz na kabel,
• ułożenie rur ochronnych,
• ustawienie słupów,
• montaż słupów stalowych,
• ułożenie kabla w rowie kablowym i wciągnięcie do rur ochronnych oraz do słupa,
• zamontowanie i podłączenie zewnętrznych opraw oświetleniowych,
• badania i pomiary,
Szczegółowe parametry techniczno-użytkowe opraw oświetleniowych wyposażonych w układy LED opisano w Projekcie technicznym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321210-7 - Kabel niskiego napięcia
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 25937,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II: Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 152 810 B we wsi Jarnuty„Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 152 810 B we wsi Jarnuty"
1. Zadanie objęte zamówieniem polega na wykonaniu następujących prac:
• wykopanie i zasypanie rowów kablowych,
• nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego oraz na kabel,
• ułożenie rur ochronnych,
• ustawienie słupów,
• montaż słupów stalowych,
• ułożenie kabla w rowie kablowym i wciągnięcie do rur ochronnych oraz do słupa,
• zamontowanie i podłączenie zewnętrznych opraw oświetleniowych,
• badania i pomiary,
Szczegółowe parametry techniczno-użytkowe opraw oświetleniowych wyposażonych w układy LED opisano w Projekcie technicznym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321210-7 - Kabel niskiego napięcia
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 43343,98 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III: Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 152 002 B ul. Słoneczna we wsi Wygoda - Etap I„Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 152 002 B ul. Słoneczna we wsi Wygoda - Etap I"
1. Zadanie objęte zamówieniem polega na wykonaniu następujących prac:
• wykopanie i zasypanie rowów kablowych,
• nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego oraz na kabel,
• ułożenie rur ochronnych,
• ustawienie słupów,
• montaż słupów stalowych,
• ułożenie kabla w rowie kablowym i wciągnięcie do rur ochronnych oraz do słupa,
• zamontowanie i podłączenie zewnętrznych opraw oświetleniowych,
• badania i pomiary,
Szczegółowe parametry techniczno-użytkowe opraw oświetleniowych wyposażonych w układy LED opisano w Projekcie technicznym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321210-7 - Kabel niskiego napięcia
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 45871,05 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV: Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 105 711 B we wsi Modzele-Wypychy„Budowa oświetlenia drogowego drogi gminnej nr 105 711 B we wsi Modzele-Wypychy”
1. Zadanie objęte zamówieniem polega na wykonaniu następujących prac:
• wykopanie i zasypanie rowów kablowych,
• nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego oraz na kabel,
• ułożenie rur ochronnych,
• ustawienie słupów,
• montaż słupów stalowych,
• ułożenie kabla w rowie kablowym i wciągnięcie do rur ochronnych oraz do słupa,
• zamontowanie i podłączenie zewnętrznych opraw oświetleniowych,
• badania i pomiary,
Szczegółowe parametry techniczno-użytkowe opraw oświetleniowych wyposażonych w układy LED opisano w Projekcie technicznym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321210-7 - Kabel niskiego napięcia
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 49420,58 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |