Zagospodarowanie terenu publicznego w m. Izbica

Miasto i Gmina Serock

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00353598
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00353598/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-19 12:18
Lokalizacja
Serock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5426d081-0e6c-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5361739574
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie różnych nawierzchniBudowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00353598 z dnia 2022-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu publicznego w m. Izbica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Serock

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015570119

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 21

1.5.2.) Miejscowość: Serock

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-140

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: r.piekarzewski@serock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.serock.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://serock.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu publicznego w m. Izbica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5426d081-0e6c-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00353598

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023157/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Zagospodarowanie terenu publicznego w m. Izbica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282481/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRI.271.2.32.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu jako miejsca do rekreacji w ciągu pieszym prowadzącym do Jeziora Zegrzyńskiego od ul. Szczupakowej w miejscowości Izbica, gm. Serock na terenie działek nr ewid. 211, 210, 348/4, 347 obr. 09 Izbica, zgodnie z dokumentacją projektową autorstwa firmy Studio Ogrody Pracownia Architektury Krajobrazu Anna Kanclerz, ul. Moniuszki 40, 05-200 Wołomin stanowiącą załącznik Nr 7 do niniejszej SWZ.
2) Szczegółowo przedmiot zamówienia obejmuje:
a) roboty przygotowawcze (zabezpieczenie drzew, zdjęcie humusu, korytowanie);
b) wykonanie i montaż pomostu pływającego o pow. 28,8m2 składającego się z 2 modułów o wym. 2,4mx4 m oraz trapu o wym. 2,4m x 4m,
c) wykonanie piaszczystej plaży o powierzchni 79m2;
d) umocnienie brzegu Jeziora Zegrzyńskiego poprzez wykonanie gabionów kamiennych (3mb),
e) budowę mineralnej ścieżki pieszej na odcinku ok. 175m w technologii typu HanseGrand, wraz z ciekiem wodnym wykonanym z wykorzystaniem korytka ściekowego; obrzeża ograniczające nawierzchnię – deski szalunkowe gr. 25mm h=200mm mocowane do kotew drewnianych wykonanych z desek gr. 25mm i h=min. 500mm;
f) dostarczenie i montaż wyposażenia terenu i urządzeń wyposażenia rekreacyjnego: stojaki na rowery (2 komplety), ławo-stoły (2 komplety), 1 tablica informacyjna z regulaminem, 3 tabliczki informacyjne – dydaktyczne; wyposażenie ustawić na wcześniej przygotowanej nawierzchni z kruszywa łamanego P2 16/31,5mm;
g) budowę oświetlenia zejścia: linia kablowa oświetlenia drogowego o długości całkowitej Lc~188m - linia kablowa YAKXs 4x16mm2 na odcinku od słupa S5/1 do słupa S5/6; folia niebieska informacyjna, rura osłonowa DVK50 Lc=1m, bednarka ocynkowana FeZn 25x4mm Lc~15m (uziemienie słupa S5/6); montaż 6 szt. słupów stalowych o wysokości 5m, ocynkowanych, zbieżnych o grubości ścianki min. 3 mm, tabliczki bezpiecznikowe, fundament prefabrykowany - słupy S5/1, S5/2, S5/3, S5/4, S5/5 i S5/6; montaż 6 szt. opraw LED o mocy max. 30W (moc maksymalna uwzględniająca wszystkie straty) – parametry opraw wg wytycznych zawartych w dokumentacji projektowej; montaż zegara we wnęce słupa S5/1, który będzie wyłączał oświetlenie ścieżki po godz. 22:00;
h) wykonanie nawierzchni trawiastej - rekultywacja istniejących trawników, wykonanie trawnika z siewu,
i) uporządkowanie terenu w rejonie prowadzonych robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45242000-5 - Budowa infrastruktury wypoczynkowej na terenach nadwodnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu została złożona 1 oferta. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 194.000,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty tj. do kwoty 458 501,00 zł. Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2022-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane