Zagospodarowanie terenu wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Węgierki nr ewid. działki 81 w ramach XIV edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”
Gmina Września
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442877
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-02 11:53
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca2860d2-eb5a-44ca-8201-0a77c7b1f609
- Identyfikator
- 7891001386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442877 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Węgierki nr ewid. działki 81 w ramach XIV edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Węgierki nr ewid. działki 81 w ramach XIV edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca2860d2-eb5a-44ca-8201-0a77c7b1f609
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418153
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/47/WIK-RI/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z zagospodarowanie terenu wraz z robotami towarzyszącymi w miejscowości Węgierki, nr ewid. działki 81 w ramach XIII edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś” organizowanego w ramach „Wielkopolska Odnowa Wsi” wg opisu rodzaju, zakresu i sposobu wykonania robót, przedmiaru robót przekazanych przez Zamawiającego wraz z SWZ.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
- zakup, dostawa i montaż zadaszonej altany drawnianej 7x4 m – 1 szt,
- zakup i dostawa mebli piknikowych – 2 kpl,
- zakup i dostawa kotki betonowej gr. 6 cm – 98 m2,
- zakup i dostawa obrzeża betonowego 20x6cm – 120 mb,
- zakup i dostawa podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm=5MPa – 14,70 m3,
- zakup i dostawa koszy na śmieci – 4 szt, stojaka na rowery – 1 szt, lampy zewnętrznej solarnej – 1 szt,
- zakup i dostawa roślinności do nasadzeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęła oferta: Zakład Drogowy Sp. z o.o., Psary Małe, ul. Krótka 1a, 62-300 Września, cena oferty brutto: 167 403,00 zł, dodatkowa gwarancja: 24 miesiące.Zamawiający działając zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych przed otwarciem ofert poinformował o wysokości kwoty jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, która wynosiła 60.000,00 zł brutto. Biorąc pod uwagę wszystkie kryteria oceny ofert w postępowaniu cena brutto najkorzystniejszej oferty spośród ofert ważnych, złożonej w niniejszym postępowaniu przekracza wielkość środków finansowych jakie zamierzano przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167403,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167403,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |