Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Żabno na dz. o nr ew. 1316/2 w km 0+000 - 0+250
GMINA RADOMYŚL NAD SANEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00353640
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00353640/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-19 12:29
- Lokalizacja
- Radomyśl nad Sanem, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b26b6281-22cf-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 8652398240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00353640 z dnia 2022-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Żabno na dz. o nr ew. 1316/2 w km 0+000 - 0+250
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADOMYŚL NAD SANEM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409123
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek Duży 7
1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl nad Sanem
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-455
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158454302
1.5.8.) Numer faksu: 158454328
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radomysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radomysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://radomysl.biuletyn.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Żabno na dz. o nr ew. 1316/2 w km 0+000 - 0+2502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b26b6281-22cf-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00353640
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00042007/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa dróg na terenie Gminy Radomyśl nad Sanem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316369/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Żabno na dz. o nr ew. 1316/2 w km 0+000 - 0+250”, zwane dalej „robotami budowlanymi”.
Zakres prac obejmuje:
- wyznaczenie trasy i punktów wysokościowych dróg w terenie równinnym dla robót liniowych,
- wykonanie koryta mechanicznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża w gruntach kat. I-VI, gł. koryta do 15cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego, stabilizowanego mechanicznie, frakcja 0-31,5, grubość warstwy 15cm (pod drogę asfaltową),
- wykonanie umocnienia pobocza z kruszywa łamanego, grubość warstwy 15cm, szer. pobocza 0,75m
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa wyrównawcza AC16W grubość warstwy 4 cm, dowóz z odległości do 5km,
- wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna, AC11S grubość warstwy 4cm, dowóz z odległości do 5km,
- wykonanie frezowania nawierzchni asfaltowych na zimno, średnia grubość warstwy 4cm, bez odwiezienia urobku.
2. Termin realizacji zamówienia: 31.10.2022 r.
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia należy również:
- przygotowanie i zabezpieczenie placu budowy, likwidacja placu budowy po wykonaniu przedmiotu zamówienia,
- organizację zaplecza budowy, wykonywanie wszelkich prac porządkowych między innymi usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów i odpadów, segregowanie, składowanie i unieszkodliwianie odpadów,
- wykonywanie wszelkich prac pomocniczych i towarzyszących, które są konieczne do prawidłowego wykonania robót ujętych w przedmiarze robót, w tym prac wynikając ze specyfikacji technicznej i dokumentacji projektowej,
- wykonywanie wszelkich innych robót, czynności, obowiązków i wymogów wynikających ze SWZ, specyfikacji technicznych, dokumentacji projektowej, przedmiarów robót, a także nie ujętych w w/w dokumentacji, a wynikające ze specyfiki przedmiotu zamówienia,
- wykonanie zasilania placu budowy w energię elektryczną, wodę, ciepło i inne niezbędne do wykonania zamówienia media wraz z ponoszeniem kosztów ich poboru dla potrzeb budowy, w tym również kosztów odprowadzenia nieczystości stałych i ciekłych,
- uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń (w tym odbioru UDT jeśli jest wymagany),
- uzyskanie wszelkich pozwoleń, decyzji i dokumentów koniecznych dla Zamawiającego do użytkowania obiektu,
- przeprowadzenie prób, sprawdzeń i badań, uzyskanie warunków, zgód i opinii niezbędnych do wykonania robót,
- wykonanie innych robót i czynności, które były do przewidzenia na etapie przygotowania oferty, wynikających z Prawa Budowlanego, Polskich Norm, zasad wiedzy i sztuki budowlanej,
- wykonanie prac geodezyjnych i geotechnicznych,
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej obiektu – 2 egz.,
- sporządzenie i przedłożenie dokumentacji odbiorowej powykonawczej – 2 egz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty w postępowaniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2022-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |