Przebudowa drogi gminnej Jeziora Wielkie – Babki od km 0+000 do km 0+957

GMINA JEZIORA WIELKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00354071
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00354071/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-19 14:06
Lokalizacja
Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-609dd65d-0753-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5571697215
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00354071 z dnia 2022-09-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Jeziora Wielkie – Babki od km 0+000 do km 0+957

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JEZIORA WIELKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350837

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 36

1.5.2.) Miejscowość: Jeziora Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-324

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetragi@jeziorawielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jeziorawielkie.bipgmina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jeziorawielkie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Jeziora Wielkie – Babki od km 0+000 do km 0+957

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-609dd65d-0753-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354071

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016743/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej Jeziora Wielkie - Babki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00266414/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.19.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakresem przebudowy objęty jest odcinek drogi gminnej 140415C w miejscowości Jeziora Wielkie – Babki od skrzyżowania z drogą powiatową nr 2457C od km 0+000 do km 0+957.
Początek odcinka drogi gminnej jest na skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 2457CKościeszki –Jeziora Wielkie w km 5+393 strona prawa. Koniec opracowania znajduje się w km 0+957 za
ostatnimi zabudowaniami miejscowości Jeziora Wielkie - Babki. Przebudowa drogi gminnej zlokalizowana jest w całości w pasie drogowym na działkach numer 281/1; 268; 238/1; obręb Jeziora Wielkie, jednostka ewidencyjna Jeziora Wielkie, powiat mogileński, woj.
kujawsko-pomorskie. Działka nr 238/1 należy do pasa drogowego drogi powiatowej nr 2457C relacji Kościeszki – Jeziora Wielkie. Zasadniczym celem przebudowy jest zwiększenie nośności i
poprawa stanu technicznego nawierzchni poprzez wyprofilowanie i wzmocnienie istniejącej nawierzchni warstwą tłucznia kamiennego średniej grubości 4 cm oraz ułożenie warstwy
wiążącej z asfaltobetonu AC11W, grubości 4 cm i ścieralnej z asfaltobetonu AC11S, grubości 3 cm wraz z wzmocnieniem krawędzi jezdni opaskami z kruszywa łamanego stabilizowanego
mechanicznie 0/315mm grubości 20cm i szerokości 0,50m i wykonanie włączeń na sąsiednie działki o nawierzchni bitumicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zostały złożone 3 oferty, z których najkorzystniejsza oferta otrzymała 100,00 pkt. Jej wartość to 619.121.23 zł brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 546.648,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2022-09-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane