Budowa hali garażowej na terenie MSD w Biłgoraju
Gmina Miasto Biłgoraj
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00354259
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00354259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-19 14:45
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f9122ce-e893-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9181992813
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00354259 z dnia 2022-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali garażowej na terenie MSD w Biłgoraju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Biłgoraj
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 16
1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6869600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bilgoraj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bilgoraj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/., https://umbilgoraj.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali garażowej na terenie MSD w Biłgoraju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f9122ce-e893-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025161/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Budowa hali garażowej na terenie MSD w Biłgoraju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00203655/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SI.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku garażowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie siedziby Miejskiej Służby Drogowej w Biłgoraju.
4.2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) rozbiórkę istniejącego budynku magazynowego zlokalizowanego na działkach 237/3, 237/4 ark. mapy 56. Budynek jednokondygnacyjny o powierzchni zabudowy ~250 m2, niepodpiwniczony, wykonany w technologii tradycyjnej. Pokrycie stanowi dach jednospadowy o konstrukcji drewnianej, pokryty eternitem falistym. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana oraz stalowa.
b) rozbudowę istniejącego budynku garażowo-magazynowego przeznaczonego dla samochodów ciężarowych i sprzętu komunalnego oznaczonego cyfrą „1” w Projekcie Zagospodarowania Terenu, stanowiącego załącznik do niniejszego zamówienia. Hala wyposażona w instalacje wentylacyjną, elektryczną i odgromową. Rozbudowa budynku będzie wykonana po wschodniej stronie istniejącego budynku i będzie z nim funkcjonalnie połączona. Zamawiający w I etapie przewiduje budowę hali garażowej bez części obejmującej zaplecze socjalne oznaczonej nr „2” w PZT.
Wskaźniki powierzchniowe i kubaturowe nowego budynku:
- powierzchnia zabudowy: 319,06 m2
- powierzchnia użytkowa; 286,10 m2
- kubatura brutto budynku: 1956,30 m3
- wysokość budynku do kalenicy: 7,08 m2
c) montaż wolnostojącego kontenera chłodniczego przeznaczonego do okresowego przechowywania padłych zwierząt znalezionych w pasie dróg gminnych. Konstrukcja kontenera: stalowa prefabrykowana. Ściany, sufit i podłoga łatwo zmywalne, wykonane z płyt poliuretanowych o grubości 10 cm. Kontener należy wyposażyć w urządzenia zapewniające zachowanie temperatury w przedziale -5ºC do +10ºC. Kontener należy posadowić na podłożu utwardzonym kostką brukową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45410000-4 - Tynkowanie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1047468,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1253883,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1047468,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Roman Głowala
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9180005882
7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 14
7.3.4) Miejscowość: Biłgoraj
7.3.5) Kod pocztowy: 23-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1047468,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |