Roboty budowlane polegające na modernizacji nawierzchni drogi gminnej nr 270337K jezdni ulicy Okrzei w Gorlicach oraz nawierzchni drogi gminnej nr 270292K jezdni ulicy Granicznej w Gorlicach
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00354337
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00354337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-19 15:09
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91b6c4de-292b-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00354337 z dnia 2022-09-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na modernizacji nawierzchni drogi gminnej nr 270337K jezdni ulicy Okrzei w Gorlicach oraz nawierzchni drogi gminnej nr 270292K jezdni ulicy Granicznej w Gorlicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: (18)3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6568771.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na modernizacji nawierzchni drogi gminnej nr 270337K jezdni ulicy Okrzei w Gorlicach oraz nawierzchni drogi gminnej nr 270292K jezdni ulicy Granicznej w Gorlicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91b6c4de-292b-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024778/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 MODERNIZACJA DRÓG MIEJSKICH
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328161/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.41.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1199307,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
1) modernizacji nawierzchni drogi gminnej nr 270337K jezdni ulicy Okrzei w Gorlicach na długości ok. 284 m, szerokości 6 m (na działkach ewid. o nr 1594/11, 1594/1, 586/7 - obręb 120501_1.0001 Gorlice) obejmujące:
a) Opracowanie projektu i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na czas robót
b) Roboty pomiarowe,
c) Frezowanie nawierzchni bitumicznej gr. śr. 5 cm,
d) Rozbiórka warstwy z kruszywa ok. 15 cm,
e) Podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 gr. 10 cm,
f) Warstwa wiążąca AC16W gr. 8 cm,
g) Oczyszczenie i skropienie nawierzchni,
h) Warstwa ścieralna AC11S gr. 4 cm,
i) Wymiana krawężnika betonowego 15x30 wraz z ławą betonową,
j) Regulacja wysokościowa wraz z wymianą włazów kanalizacyjnych,
k) Regulacja wysokościowa skrzynek sieci wodociągowej, gazowej itp.,
l) Rozbiórka studzienek deszczowych i montaż nowych studzienek wraz z wpustami żeliwnymi i przykanalikami z PVC Ø200.
m) Demontaż i montaż nowego progu zwalniającego,
n) Rozbiórka nawierzchni chodnika i zjazdów z płyt chodnikowych, kostki betonowej, trelinki, betonu etc.,
o) Ułożenie obrzeży na ławie betonowej,
p) Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej gr. 8 cm na chodniku i zjazdach ,
q) Oznakowanie poziome i pionowe,
2) Modernizacji nawierzchni drogi gminnej nr 270292K jezdni ulicy Granicznej w Gorlicach na długości ok. 1250 m, szerokości 4,5 m (na działkach ewid. o nr 222, 52/5, 56/10, 56/11, 58/1,60/5,62, 63/1, 259/1, 259/2, 264/3, 64/1, 246, 65- obręb 120501_1.0001 Gorlice) obejmujące:
a) Opracowanie projektu i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na czas robót,
b) Roboty pomiarowe,
c) Likwidacja przełomów – korytowanie gł. 30 cm - pow. 120 m²,
d) Podbudowa z kruszywa łamanego gł. 30 cm – pow. 120 m²,
e) Mechaniczne oczyszczanie nawierzchni,
f) Skropienie nawierzchni emulsją asfaltową,
g) Warstwa wiążąca AC16W gr. 4 cm,
h) Oczyszczenie i skropienie nawierzchni,
i) Warstwa ścieralna AC11S gr. 4 cm,
j) Wykonanie warstwy ścieralnej na części zjazdów i skrzyżowań z drogami gminnymi gr.
5 cm,
k) Wykonanie poboczy z materiału kamiennego szer. 0,5-0,75 m gr. 8 cm,
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
1) Dla ulicy Okrzei :
1. Mapa określająca zakres robót ul. Okrzei - załącznik nr 1 do SWZ,
2. Mapa zasadnicza ul. Okrzei – załącznik nr 2 do SWZ,
3. Ogólna charakterystyka obiektu ul. Okrzei zawiera opis stanu istniejącego ulicy oraz ogólny opis zakresu robót – załącznik nr 3 do SWZ,
4. STWiORB dla modernizacji nawierzchni ul. Okrzei – załącznik nr 4 do SWZ,
5. Szczegół studzienki deszczowej – załącznik nr 5 do SWZ,
6. STWiORB wpusty deszczowe – załącznik nr 6 do SWZ,
7. Przekrój konstrukcyjny ul. Okrzei - załącznik nr 7 do SWZ,
8. Mapa z inwentaryzacji przebudowy sieci wodociągowej – załącznik nr 8 do SWZ,
9. Uzgodnienie remontu nawierzchni z Spółką Gazownictwa – załącznik nr 9 do SWZ,
10. Przedmiar robót, ul. Okrzei – załącznik nr 10 do SWZ (jako element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia, przy czym przedmiar ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą).
2) Dla ulicy Granicznej:
1. Mapa określająca zakres robót ul. Graniczna - załącznik nr 11 do SWZ,
2. Mapa zasadnicza ul. Graniczna – załącznik nr 12 do SWZ,
3. Ogólna charakterystyka obiektu ul. Granicznej zawiera opis stanu istniejącego ulicy oraz ogólny opis zakresu robót – załącznik nr 13 do SWZ,
4. STWiORB dla modernizacji nawierzchni ul. Granicznej – załącznik nr 14 do SWZ,
5. Przekrój konstrukcyjny ul. Granicznej - załącznik nr 15 do SWZ,
6. Przedmiar robót, ul. Granicznej – załącznik nr 16 do SWZ (jako element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia, przy czym przedmiar ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą).
1.2. Treść map zasadniczych o których mowa w pkt. 1.2. ppkt.1 lit. b ) i w pkt. 1.2. ppkt.2 lit. b ) powyżej obejmuje dane o: ewidencji gruntów i budynków (katastrze), zagospodarowaniu terenu (ulice, drzewa, obiekty użyteczności publicznej), podziemnym, naziemnym i nadziemnym uzbrojeniu terenu (Geodezyjna Ewidencja Sieci Uzbrojenia Terenu), ukształtowaniu terenu (wysokości szczegółów sytuacyjnych, formy ukształtowania terenu) i stanowi element pomocniczy opisu przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnej oferty a zatem konieczne jest unieważnienie postępowania.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255, pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-09-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |