Budowa siłowni zewnętrznej na placu za budynkiem Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wadowicach
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00354641
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00354641/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-20 08:22
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42bacf28-291e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuUsługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00354641 z dnia 2022-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa siłowni zewnętrznej na placu za budynkiem Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wadowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatwadowicki.pl/ogloszenia-o-przetargach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa siłowni zewnętrznej na placu za budynkiem Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wadowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42bacf28-291e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354641
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033819/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa siłowni zewnętrznej na placu za budynkiem Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wadowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327499/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.TP.69.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlano remontowe związane z budowa siłowni zewnętrznej na placu za budynkiem Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej przy ul. Wojtyłów 14 16 w Wadowicach
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
51121000-6 - Usługi instalowania sprzętu do ćwiczeń fizycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty, tym samym należało unieważnić postępowanie, zgodnie z treścią przywołanego powyżej art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP.| 2022-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |