Prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Głogowskiego

Powiat Głogowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00011702
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00011702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-07 16:01
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbf0cc74-b5ab-4a8a-905e-b7f27c14c4b2
Identyfikator
6932130595
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie obsługi parkingów

Wykonawcy

1 przyznane

RENATA ŁĄTKAGłogów, PL · lot 0
145 728 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011702 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Głogowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Głogowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647216

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 21

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rz@powiat.glogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.glogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat.glogow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Głogowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbf0cc74-b5ab-4a8a-905e-b7f27c14c4b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024924/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Usuwanie pojazdów i prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Głogowskiego, w podziale na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587662

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.272.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 147967,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Głogowskiego. w związku z art. 130a ust. 1-2 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. 2024 r. poz. 1251) z wyłączeniem pojazdów przewożących towary niebezpieczne.
2. Zakres zadania obejmuje przechowywanie na parkingu strzeżonym pojazdów usuniętych administracyjnie z dróg, z terenu powiatu głogowskiego, tj.:
1) Rowerów lub motorowerów,
2) motocykli,
3) pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t,
4) pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t do 7,5 t ,
5) pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 7,5 t do 16 t,
6) pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 16 t,
7) hulajnóg elektrycznych lub urządzeń transportu osobistego
3. Aktualnie Zamawiający posiada 88 pojazdów, które przechowywane są na parkingu strzeżonym
4. Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania parkingiem do przechowywania pojazdów, który:
a) Jest w pełni ogrodzony oraz odpowiednio oświetlony;
b) Posiada minimum: 200 m2 powierzchni użytkowej o nawierzchni co najmniej twardej; zapewniającej skuteczne odprowadzanie wód opadowych;
c) Ma zapewniony całodobowy monitoring lub nadzór stacjonarny;
d) Posiada wydzielone pomieszczenie (zabezpieczone przed dostępem osób trzecich) do przechowywania części pojazdów i ich wyposażenia;

4.5.3.) Główny kod CPV: 63712400-7 - Usługi w zakresie obsługi parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145728,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 352000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145728,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TARTAK GŁOGÓW Renata Łątka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931204191

7.3.3) Ulica: Mechaniczna 5

7.3.4) Miejscowość: Głogów

7.3.5) Kod pocztowy: 67-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145728,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi