Modernizacja sieci kanalizacyjnej Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu.
Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00354829
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00354829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-20 09:18
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b067dac2-1fae-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 6262511259
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00354829 z dnia 2022-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci kanalizacyjnej Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270235892
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 15
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital2.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital2.bytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa214891.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sieci kanalizacyjnej Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b067dac2-1fae-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000166/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja sieci kanalizacyjnej Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00312281/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 33/33PN/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację sieci nowej kanalizacji sanitarnej i deszczowej odcinka od bloku nr 5 do wyjścia kolektora ściekowego od ulicy Chrzanowskiego na terenie Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu przy ul. Batorego 15
2. W ramach prac należy wykonać
- Wykonanie ciągów kanalizacyjnych z połączeniem istniejących budynków wq .przedstawionego projektu.
-: Przebudowa odpływu wód deszczowych z budynku VII i połączenia do głównego ciągu komunikacji deszczowej – jak zaznaczono na rysunku.
- Przebudowa odpływu wody deszczowej przy budynku „Okrąglaka” na odcinku wskazanym na rysunku.
- Przebudowa zjazdów do Izby przyjęć przy bloku nr VA, tak aby woda deszczowa z ulicy nie spływała zjazdem pod wejście do bloku nr VA.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 740442,29 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 982195,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 740442,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa KOZERA Michał Kozera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6462881334
7.3.4) Miejscowość: Imielin
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 740442,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-09-20 do 2022-11-15| 2022-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |