Remont dróg gminnych w 2022 roku
Gmina Gzy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00354847
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00354847/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-09-20 09:21
- Lokalizacja
- Gzy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5ccddfb-209f-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 5681545506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00354847 z dnia 2022-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont dróg gminnych w 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gzy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gzy 9
1.5.2.) Miejscowość: Gzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-126
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 691 31 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminagzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://uggzy.bip.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://uggzy.bip.org.pl/przetargi/index/id/1/type/11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych w 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5ccddfb-209f-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00354847
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032862/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Remont dróg gminnych w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IOŚ.271.55.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 164918,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dróg gminnych w roku 2022 w sołectwach gminy Gzy. Przedmiot zamówienia obejmuje pozyskanie kruszywa, transport do wskazanych miejscowości na terenie Gminy, przeprofilowanie podłoża, rozładunek i rozplantowanie w celu likwidacji wybojów, ubytków i kolein. Usługa polega na cząstkowym remoncie dróg i dotyczy bieżącego utrzymania dróg. Poszczególne rodzaje kruszywa muszą spełniać następujące parametry:
- żwir (mieszanki żwiru) oraz tłuczeń naturalny) powinien posiadać uziarnienie / frakcji 0-31,5 mm i spełniać wymagania normy PN-EN 13242:2004 dla kruszywa przeznaczonego do warstw podbudowy. Dostarczone kruszywo powinno posiadać deklarację właściwości użytkowej zgodnie z obowiązującymi normami. Kruszywo użyte do remontu dróg musi posiadać atest, certyfikat, aprobatę techniczną lub badania laboratoryjne stwierdzające spełnienie wymagań kruszywa przydatnego do budowy, remontu dróg. Dostarczone kruszywo musi posiadać certyfikat wydany przez jednostkę oceniającą zgodność w rozumieniu art. 105 ustawy Pzp, lub deklarację właściwości użytkowych zgodną z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającym zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylające dyrektywę Rady 89/106/EWG potwierdzające zgodność materiału z normą PN-EN 13242+A1:2010 lub równoważną. 2. Pozostałe warunki zamówienia zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ oraz wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209927,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209927,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209927,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Z.U.H. "MARBUD" mgr inż. Mariusz Piętka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 566 190 41 55
7.3.3) Ulica: Reutta 16B
7.3.4) Miejscowość: Ciechanów
7.3.5) Kod pocztowy: 06-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 202712,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-128.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |