Dostawa dwóch samochodów osobowych z napędem elektrycznym oraz dwóch stacji ładowania z podziałem na części
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00354882
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-20 09:32
- Lokalizacja
- Radomsko, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7720100176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
MM CARS KOŚCIUSZKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
216 300 PLNMM CARS KOŚCIUSZKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
216 300 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.