Remont ogrodzenia przy Ambasadzie RP w Oslo
Ambasada RP w Oslo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00011727
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00011727/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-07 16:24
- Lokalizacja
- Oslo, NO
- Kraj zamawiającego
- NO
- ID przetargu
- ocds-148610-4073fe0b-17e6-49e2-8ed6-101810afa38a
- Identyfikator
- 000000000
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011727 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia przy Ambasadzie RP w Oslo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Oslo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olav Kyress plass 1
1.5.2.) Miejscowość: Oslo
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-73
1.5.5.) Kraj: Norwegia
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NO081 - Oslo
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oslo.info@msz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oslo.msz.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sprawy zagraniczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ogrodzenia przy Ambasadzie RP w Oslo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4073fe0b-17e6-49e2-8ed6-101810afa38a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011727
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00191608/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont muru otaczającego siedzibę Ambasady RP w Oslo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 538 000 euro dla robót budowlanych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AMB.OSLO.270.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1344436,53 EUR
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie, przebudowie, budowie i wymianie elementów ogrodzenia oraz polepszeniu stanu technicznego niewielkich obiektów budowlanych na terenie Ambasady RP w Oslo położonej przy ul. Olav Kyrres Plass 1, 0273 Oslo, Norwegia. Stan techniczny murów pogarszał się latami a wartości wizualne zmniejszały się z powodu odpadania tynku i pojawiających się pęknięć. Przeprowadzone prace odkrywkowe i pomiary oryginalnego betonu, wykazały szereg pęknięć i uszkodzeń. Pomiary wykazał odchylenia konstrukcji ogrodzenia od pionu. Częściowo zniszczenia oraz ubytki tynku ukazują rdzeń konstrukcyjny muru. Istniejące bramy prowadzące do ambasady wymagają wymiany ze względu na przestarzałe materiały oraz ulegającą częstym naprawom wadliwą automatykę. Ogrodzenie wewnętrzne znajdujące się na terenie urzędu posiada szereg ubytków i spękań. Ogrodzenie nie posiada zabezpieczenia przed wsiąkaniem wody.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FasadeEksperten AS
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 987 290 196
7.3.3) Ulica: Frøyas gt. 7
7.3.4) Miejscowość: Oslo
7.3.5) Kod pocztowy: 0273
7.3.7.) Kraj: Norwegia
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18749937,50 NOK
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-01| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |