Przebudowa i rozbudowa budynku terap-admin na potrzeby stac Od Dziecięco-Młodzież z wyposaż, wyk zagospodarowania terenu patio wew tej bryły budynkowej WZLP Olsztyn przy Woj Pol nr 35 dział nr 4 ob 25

WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00355038
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00355038/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-20 10:07
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26f5adc3-5119-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7392955788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty drogoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneUsługi opomiarowania

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00355038 z dnia 2022-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i rozbudowa budynku terap-admin na potrzeby stac Od Dziecięco-Młodzież z wyposaż, wyk zagospodarowania terenu patio wew tej bryły budynkowej WZLP Olsztyn przy Woj Pol nr 35 dział nr 4 ob 25

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 35

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-228

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wzlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzlp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wzlp.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i rozbudowa budynku terap-admin na potrzeby stac Od Dziecięco-Młodzież z wyposaż, wyk zagospodarowania terenu patio wew tej bryły budynkowej WZLP Olsztyn przy Woj Pol nr 35 dział nr 4 ob 25

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26f5adc3-5119-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355038

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000730/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa i rozbudowa bud ter-administr na pot stac Od Dziecięco-Młodzież z zak niez wyposaż, wyk zagospod ter patio wew tej bryły budynkowej w WZLP Olsztyn,Woj Polskiego nr 35 działka nr 4 obręb 25

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00290438/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.3321.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1311679,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przebudowa i rozbudowa budynku terapeutyczno-administracyjnego na potrzeby stacjonarnego Oddziału Dziecięco-Młodzieżowego łącznie z zakupem niezbędnego wyposażenia oraz wykonanie zagospodarowania terenu patio wewnętrznego tej bryły budynkowej w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie przy Al. Wojska Polskiego nr 35 działka nr 4 obręb 25” opracowanego przez mgr inż. arch. Zdzisława Lepszego. Zakres rzeczowy robót i ich technologię określa Dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) oraz Przedmiar robót, przekazane przez Zamawiającego w ramach postępowania o udzielenie zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45233140-2 - Roboty drogowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

71353200-9 - Usługi opomiarowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

2022-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane