Sukcesywna dostawa oleju napędowego B-7 w 2025 roku
EkoGłog Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00011760
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00011760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-07 17:13
- Lokalizacja
- Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-675eb0f1-2aac-47b4-b5c7-73299fe7364c
- Identyfikator
- 5170361395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011760 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju napędowego B-7 w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: EkoGłog Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: ul. Towarowa 4A 36-060 Głogów Małopolski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180934148
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Towarowa 4A
1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@ekoglog.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekoglog.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-675eb0f1-2aac-47b4-b5c7-73299fe7364c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju napędowego B-7 w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-675eb0f1-2aac-47b4-b5c7-73299fe7364c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 459000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa w ilościach jednorazowych nie mniejszych niż 2 000 litrów w temperaturze rzeczywistej oleju napędowego B-7 do stacji tankowania na terenie EkoGłog Sp. z o.o. Głogów Młp. ul. Piaski 2 – w szacowanej ilości 100 000 litrów.
2. Wykonawca zobowiązany jest przyjąć do oferty za podstawę średnią cenę hurtową paliw ON (Orlen S.A) z dnia 04.12.2024 r. na poziomie 4 841 zł/m3 netto (opublikowaną na: https://www.e-petrol.pl/notowania/rynek-krajowy/hurt) pomniejszoną o zaoferowany upust i pomnożona o ilość palia tj. 100 000 litrów.
3. W dniu dostaw Wykonawca zobowiązany będzie zachować ten sam, upust dla jednego litra oleju B-7 z dostawą na miejsce (jaki zaoferowany był w pkt 2 Formularza ofertowego) w stosunku do ceny hurtowej ON, zamieszczonych na stronie internetowej https://www.e-petrol.pl/notowania/rynek-krajowy/hurt dla ORLEN S.A, ARAMKO Poland, LOTOS, BP EUROPA SE, EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING S.A.(w zależności od którego producenta będzie dostarczone paliwo)
4. Oferowane paliwo powinno odpowiadać wymogom określonym w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 roku w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 11018).
5. Dostawy będą realizowane na zasadach doraźnych w zależności od miesięcznych potrzeb w ilości nie mniejszej niż 2 000 litrów na podstawie dyspozycji faksu lub pisemnej e-mail w czasie do 24 godzin.
6. Zamawiający nie posiada koncesji na obrót paliwami ciekłymi. Zakupione paliwo będzie wykorzystywane do celów własnych – tankowanie samochodów służbowych.
7. Rozliczanie zawartych transakcji odbywać się będzie za pomocą faktur VAT wystawionej przez wykonawcę w dniu dostarczenia paliwa. Wartość faktury będzie iloczynem faktycznie dostarczonej ilości oleju napędowego B-7 i ceny hurtowej ON z dnia dostawy zamieszczonych na stronie internetowej https://www.e-petrol.pl/notowania/rynek-krajowy/hurt dla ORLEN S.A, ARAMKO Poland, LOTOS, BP EUROPA SE, EKOPOL GÓRNOŚLĄSKI HOLDING S.A w zależności od którego producenta będzie dostarczone paliwo pomniejszona o zaoferowany upust z formularza ofertowego – Zał. nr 2 do SWZ
8. Termin płatności faktury - 30 dni od jej dostarczenia Zamawiającemu.
9. Wskazane w ust.1 ilości paliwa są wartościami szacunkowymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości dostawy paliwa w stosunku do wskazanego w ust. 1 bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu.
10. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania 20% przedmiotu zamówienia w czasie obowiązywania umowy, jeżeli jego potrzeby rzeczywiste będą mniejsze od zamawianych. Niewykorzystanie powyższych wielkości nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń co do wysokości faktycznej dostawy i należnej odpłatności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 559400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 567000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 559400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Andreas Andrzej Pasieczny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151252488
7.3.4) Miejscowość: Brzóza Królewska
7.3.5) Kod pocztowy: 37-307
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 559400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-03 do 2025-12-31| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |