Rozbiórka i budowa mostu na rzece Trojanówce w ciągu drogi pow. nr 1709E w miejscowości Gruszczyce w ramach zad.pn. Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Gruszczyce -Jasionna od km 0+000 do km 1+000
Powiat Sieradzki - Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00355070
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00355070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-20 10:15
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb7dd435-1873-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 8271839440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00355070 z dnia 2022-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbiórka i budowa mostu na rzece Trojanówce w ciągu drogi pow. nr 1709E w miejscowości Gruszczyce w ramach zad.pn. Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Gruszczyce -Jasionna od km 0+000 do km 1+000
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Sieradzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730938557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojewódzki 3
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdsieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://e-zp.pzd.spsieradz.finn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pzd.spsieradz.finn.pl./1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbiórka i budowa mostu na rzece Trojanówce w ciągu drogi pow. nr 1709E w miejscowości Gruszczyce w ramach zad.pn. Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Gruszczyce -Jasionna od km 0+000 do km 1+0002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb7dd435-1873-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018408/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 "ROZBIÓRKA I BUDOWA MOSTU NA RZECE TROJANÓWCE E CIĄGU DROGI POWIATOWEJ NR 1709E W MSC. GRUSZCZYCE W RAMACH ZADANIA PN. ROZBUDOWA ODCINKA DROGI POWIATOWEJ GRUSZCZYCE-JASIONNA OD KM 0+000 DO KM 1+000
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299368/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.261.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbiórka i budowa mostu na rzece Trojanówce w ciągu drogi powiatowej nr 1709E
w miejscowości Gruszczyce w ramach zadania pn. Rozbudowa odcinka drogi powiatowej Gruszczyce – Jasionna od km 0+000 do km 1+000”.
Podstawowy zakres inwestycji obejmuje:
- rozbudowę odcinka drogi powiatowej;
- rozbiórkę istniejącego mostu na rzece Trojanówka;
- budowę nowego obiektu mostowego na rzece Trojanówka;
- umocnienie skarp;
- umocnienie dna rzeki;
- rozbiórkę istniejącego chodnika i budowę nowych chodników;
- budowę odcinka kanalizacji deszczowej;
- budowę odcinka oświetlenia;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenia zamówienia publicznego, ponieważ cena z najniższą ofertą przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |