Modernizacja podwórek ul. Ogrodowa 3 – Łużycka 12 w Świebodzinie
Gmina Świebodzin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00355358
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00355358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-20 11:22
- Lokalizacja
- Świebodzin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cb077e46-22c9-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 9270009197
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00355358 z dnia 2022-09-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja podwórek ul. Ogrodowa 3 – Łużycka 12 w Świebodzinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świebodzin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770534
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynkowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.swiebodzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.swiebodzin.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6542741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja podwórek ul. Ogrodowa 3 – Łużycka 12 w Świebodzinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb077e46-22c9-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012521/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Modernizacja podwórek ul. Ogrodowa 3 - Łużycka 12 w Świebodzinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00317812/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja podwórek ul. Ogrodowa 3 – Łużycka 12 w Świebodzinie, poprzez modernizację nawierzchni podwórza, remont zjazdu i budowę linii kablowej oświetlenia.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ, Przedmiarze robót, stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ, Dokumentacji projektowej i STWiOR, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ wraz z Decyzjami i uzgodnieniami zawartymi w Załączniku nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, z uwagi na fakt, iż cena najkorzystniejszej oferty (341 940,00 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (283 055,00 zł), a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2022-09-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |