Modernizacja instalacji elektrycznej WLZ w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pańskiej 32 w Pruszkowie

TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00355593
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00355593/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-20 12:12
Lokalizacja
Pruszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-684fe676-e633-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5341978531
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ SZYMAŃSKIWarszawa, PL · lot 0
172 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00355593 z dnia 2022-09-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji elektrycznej WLZ w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pańskiej 32 w Pruszkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TBS Zieleń Miejska Sp.z.o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013017973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gordziałkowskiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Pruszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tbszm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbszm.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tbszm.pl/przetargi/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp. z o.o.

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji elektrycznej WLZ w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Pańskiej 32 w Pruszkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-684fe676-e633-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00355593

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196954/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TBS.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

- demontaż tablicy głównej budynku TG,
- demontaż tablicy administracyjnej TA,
- demontaż tablic piętrowych,
- demontaż tablic mieszkaniowych TM,
- demontaż przewodów i kabli,
- kucie bruzd pionowych i poziomych,
- wykonanie przebić przez ściany i stropy,
- wykonanie wewnętrznych linii zasilających,
- montaż tablic lokalowych i administracyjnych (TM,TG,TA),
- montaż obudowy liczników na parterze,
- montaż linii zasilających zalicznikowych do lokali,
- wykonanie oświetlenia klatki schodowej, piwnicy i oświetlenie zewnętrzne,
- wykonanie instalacji odgromowej,
- wykonanie instalacji dzwonkowej.
- roboty budowlane wykończeniowe,
- wykonanie gniazd w kuchniach 3 szt. (piec gazowy, płyta elektryczna, gniazdo robocze).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179929,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład usług Energetycznych "Energia" paweł Szymański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511252380

7.3.3) Ulica: Ludwinowska 10A

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-856

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2022-09-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane