Organizacja wsparcia dla rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi, w ramach projektu partnerskiego „Reintegracja społeczna mieszkańców Włocławka, w tym obszarze rewitalizacji”.
Gmina Miasto Włocławek - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00356385
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-20 14:55
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8881963351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcąUsługi fotograficzneUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi doradztwaUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Wykonawcy
2 przyznane
RYSZARD GIRCZYCWłocławek, PL
34 673,7 PLNRYSZARD GIRCZYCWłocławek, PL
34 673,7 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.