"Dostawa leków w podziale na zadania"
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00356467
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-20 15:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271045483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty lecznicze
Wykonawcy
48 przyznanych
Urtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
146 095,03 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
9489,2 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
35 800,08 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
6388,2 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
3892,5 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
23 737,5 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
13 966,74 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
19 923,84 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
3645,5 PLNCentrala Farmaceutyczna Cefarm SAWarszawa, PL
6099,72 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
2076,4 PLNSalus International Sp. z o.o.Katowice, PL
11 022,49 PLNBAXTER POLSKA Sp. z o.o.Warszawa, PL
6985,44 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
14 997,53 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
38 137,74 PLNCSL Behring Sp. z o.o.Warszawa, PL
33 155,2 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
6119,28 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
11 103,51 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
38 894,04 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
27 569,16 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
7527 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
2570,4 PLNNeuca S.A.Toruń, PL
3317,4 PLNNeuca S.A.Toruń, PL
21 120 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
38 137,74 PLNFresenius Kabi Polska Sp. z o.o.Warszawa, PL
14 396,4 PLNJanssen-Cilag Sp. z o.o.Warszawa, PL
2851,2 PLNSanofi-Aventis Sp. z o.o.Warszawa, PL
6039,04 PLNSanofi-Aventis Sp. z o.o.Warszawa, PL
24 447,39 PLNServier Polska Services Sp. z o.o.Warszawa, PL
471,1 PLNLek S.A.Stryków, PL
31 381,96 PLNLek S.A.Stryków, PL
35 431,96 PLNNeuca S.A.Toruń, PL
11 836,83 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
108 758,25 PLNCentrala Farmaceutyczna Cefarm SAWarszawa, PL
1853,46 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
15 570,32 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
3003,3 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
3215,46 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
11 165 PLNSalus International Sp. z o.o.Katowice, PL
369,77 PLNSalus International Sp. z o.o.Katowice, PL
3522,33 PLNSalus International Sp. z o.o.Katowice, PL
455,76 PLNNeuca S.A.Toruń, PL
5172 PLNFarmacol Logistyka Sp. z o.o.Katowice, PL
28 401,5 PLNBialmed Sp. z o.o.Warszawa, PL
2424,99 PLNUrtica Sp. z o.o.Wrocław, PL
3001,85 PLNSalus International Sp. z o.o.Katowice, PL
7538,34 PLNCSL Behring Sp. z o.o.Warszawa, PL
149 040 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.