Sukcesywna dostawa środków czystości i akcesoriów higienicznych dla Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w 2025 roku.
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00011947
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00011947/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-08 07:23
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b27a8fc4-2b5b-4bca-b70c-b64e26c5e3b9
- Identyfikator
- 6991960536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00011947 z dnia 2025-01-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości i akcesoriów higienicznych dla Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków czystości i akcesoriów higienicznych dla Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b27a8fc4-2b5b-4bca-b70c-b64e26c5e3b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00011947
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049318/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Sukcesywne dostawy art. chemicznych i środków czystości dla jednostek obsługiwanych przez PCUW w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00669181
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.2.40.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 29343,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości i akcesoriów higienicznych dla ZSZ w Rawiczu zwaną dalej ,,Jednostką”.
2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określono w Formularzu ofertowo -cenowym wg Załącznik Nr 5 do SWZ.
3) Wszystkie podane w opisie przedmiotu zamówienia oraz w Formularzu ofertowo -cenowym parametry są parametrami minimalnymi. Wykonawca może zaproponować produkt o parametrach nie gorszych od wskazanych przez Zamawiającego w SWZ.
4) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia podano nazwy materiałów, produktów konkretnych producentów to należy traktować to jedynie jako określenie pożądanego standardu i jakości. We wszystkich takich sytuacjach Wykonawca może zaoferować równoważne materiały, produkty o co najmniej takich samych parametrach. Przez równoważność produktu rozumie się zaoferowanie produktu, którego parametry techniczne zastosowanych materiałów są co najmniej takie same jak produktów opisanych w SWZ. W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność zastosowanych rozwiązań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33761000-2 - Papier toaletowy
33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk
39525800-6 - Ściereczki do czyszczenia
33711900-6 - Mydło
18930000-7 - Worki i torby
39831200-8 - Detergenty
39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń
39831250-3 - Roztwory myjące
39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
39831220-4 - Środki odtłuszczające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert, który minął dnia 02.01.2025 r. o godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta, która przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. W związku z powyższym, Zamawiający działając w myśl art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, podjął decyzję o unieważnieniu zamówienia.| 2025-01-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |