Wykonanie izolacji budynków w podziale na dwie części

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00356871
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00356871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-21 09:10
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-142f093c-1707-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
8521850722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA CHUCHRAMierzyn, PL · lot 0
97 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00356871 z dnia 2022-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji budynków w podziale na dwie części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 914613692

1.5.8.) Numer faksu: 914309145

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@stbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/stbs

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie izolacji budynków w podziale na dwie części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-142f093c-1707-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00356871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296742/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Tp 61/DZE/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 239505,56 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 199742,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji budynku przy ul. Gryfińskiej 140 i ul. Gryfińskiej 146 w Szczecinie.
2. Szczegółowe wymagania i zakres rzeczowy robót ujęty został w załączonej do Specyfikacji warunków zamówienia dokumentacji, składającej się z:
1) Ul. Gryfińska 140
a) przedmiaru robót - stanowiącego załącznik nr 2a
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, zwanej dalej STWIOR - stanowiącej załącznik nr 2b
2) Ul. Gryfińska 146
a) przedmiaru robót - stanowiącego załącznik nr 3a
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, zwanej dalej STWIOR - stanowiącej załącznik nr 3b

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.) Wartość części: 120988,61 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu izolacji poziomej ścian w budynku przy ul. Oficerskiej 13 i w budynku przy ul. Szybowcowej 4 w Szczecinie.
2. Szczegółowe wymagania i zakres rzeczowy robót ujęty został w załączonej do niniejszej Specyfikacji warunków zamówienia dokumentacji, składającej się z:
1) Ul. Oficerska 13
a) przedmiaru robót - stanowiącego załącznik nr 4a
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, zwanej dalej STWIOR - stanowiącej załącznik nr 4b
2) Ul. Szybowcowa 4
a) przedmiaru robót - stanowiącego załącznik nr 5a
b) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, zwanej dalej STWIOR - stanowiącej załącznik nr 5b

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.) Wartość części: 78754,05 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 97800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU COMPLEX Monika Chuchra

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571545659

7.3.3) Ulica: Kaliny 8

7.3.4) Miejscowość: Mierzyn

7.3.5) Kod pocztowy: 72-006

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 97800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 1 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), zwanej dalej Pzp informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie składania ofert tj. do dnia 24 sierpnia 2022 r. do godz. 10.00, nie została złożona żadna oferta.

2022-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane