Roboty budowlane polegające na likwidacji nawierzchni betonowej w pasie drog. ulic: Bałuckiego, Racławickiej, Olkuskiej, Odolańskiej, BO 2022, pn.: Zieleń zamiast betonu, ESOG: 1007, BO/22/04/0093
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00357031
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00357031/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-21 09:49
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcfa173b-0f24-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00357031 z dnia 2022-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na likwidacji nawierzchni betonowej w pasie drog. ulic: Bałuckiego, Racławickiej, Olkuskiej, Odolańskiej, BO 2022, pn.: Zieleń zamiast betonu, ESOG: 1007, BO/22/04/0093
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mokotow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/79902/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na likwidacji nawierzchni betonowej w pasie drog. ulic: Bałuckiego, Racławickiej, Olkuskiej, Odolańskiej, BO 2022, pn.: Zieleń zamiast betonu, ESOG: 1007, BO/22/04/00932.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcfa173b-0f24-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00357031
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000299/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Roboty budowlane polegające na rozbiórce nawierzchni betonowych oraz budowa barier zabezpieczających zieleń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287350/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.70.2022.DPE
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 170917,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty budowlane dotyczą rozbiórek fragmentów powierzchni chodników, niewykorzystywanych do parkowania oraz nie użytkowanych przez pieszych, a także miejsc wykorzystywanych do parkowania, gdzie parkowanie jest zabronione wraz z przygotowaniem w tych miejscach powierzchni dla nasadzeń krzewów i drzew.
Roboty budowlane odbywać się będą w granicach pasów dróg gminnych, na fragmentach działek:
pas drogowy ul. Bałuckiego - działka nr 7, obręb 0126, 146505_8.0126.7
pas drogowy ul. Racławickiej: działka nr 125/1, obręb 0121, 146505_8.0121.125/1; działka nr 204, obręb 0119, 146505_8.0119.204; działka nr 5/5, obręb 0126, 146505_8.0126.5/5
pas drogowy ul. Olkuskiej – działka nr 97, obręb 0126, 146505_8.0126.97
pas drogowy ul. Odolańskiej – działka nr 71, obręb 0121, 146505_8.0121.71
Roboty budowlane sprowadzać się będą w zależności od lokalizacji do rozbiórki nawierzchni z betonowej kostki brukowej, obrzeży, krawężników, wykonaniu nowych obrzeży chodnikowych i krawężników, korytowaniu podbudowy i istniejącego gruntu wraz z ich wywozem, dostarczeniem nowej ziemi urodzajnej, , demontażem słupków drogowych, montażem wygrodzeń trawnikowych. W ramach realizacji robót budowlanych wprowadzona będzie czasowa organizacja ruchu oraz nowa stała organizacja ruchu, m.in. zaktualizowane zostanie oznakowanie i poziome – zgodnie z zatwierdzonymi projektami stałej i czasowej organizacji ruchu.
Zakres robót: roboty przygotowawcze; roboty rozbiórkowe; roboty ziemne; roboty brukarskie; przygotowanie gruntu urodzajnego; DFA i wygrodzenia; czasowa organizacja ruchu; stała organizacja ruchu; roboty towarzyszące.
Szczegółowy zakres robót budowalnych zawiera dokumentacja projektowa.
W ramach realizacji przedmiotowego zamówienia nie zakłada się dostawy i montażu stojaków rowerowych, pomimo, że informacje o stojakach zawarte są w dokumentacji projektowej, STWiOR i przedmiarze robót. Stojaki rowerowe nie są objęte przedmiotowym zamówieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186062,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 460752,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248408,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane GÓRNY Jan Górny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130016282
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248408,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
| 2022-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |