Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2
INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00357054
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00357054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-21 09:53
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4200058c-3285-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8521809903
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00357054 z dnia 2022-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSPEKCJA WETERYNARYJNA WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W SZCZECINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093438
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ostrawicka 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-337
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@wiw.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wiw.szczecin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
weterynaria
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4200058c-3285-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00357054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064467/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MODERNIZACJA WINDY TOWAROWEJ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający przeprowadził postępowanie A.272. C 24.2022 w trybie podstawowym, które zostało unieważnione z uwagi na brak ofert.
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postepowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożone żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0d35c91f-0814-11ed-8000-d680d39e541a
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A.272.C 25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja windy towarowej w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Ostrawickiej 2.
Modernizacja polega na wymianie dźwigu towarowego, małego, elektrycznego w istniejącym szybie.
1. Przedmiot zamówienia będzie wykonany zgodnie zgodnie z dokumentacją stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia, zawierającą:
a) STWiORB Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych wraz z dokumentacja projektową
b) Przedmiar robót, kosztorys nakładczy - element pomocniczy, nie stanowi jedynej podstawy do wyceny oferty.
W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać min.:
wykonanie robót budowlanych, montażowych, instalacyjnych oraz towarzyszących dotyczących wymiany istniejącego starego dźwigu:
dźwig towarowy elektryczny PAE
udźwig – Q = 100 kg,
prędkość nominalna – V = 0,5 m/s,
liczba przystanków – 6,
wysokość podnoszenia – 17,3 m,
na nowy dźwig towarowy:
Podstawowe parametry dźwigu po modernizacji
CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA DŹWIGU
Elementy oraz parametry techniczne projektowanej windy – dźwigu Opis Elementu i parametrów technicznych projektowanej windy - dźwigu
Dźwig Towarowy mały, z napędem elektrycznym – reduktorowym w nadszybiu, linowy,
Wg normy EN 81-3+A1:2008/AC:2009
Udźwig 100 [kg]
Prędkość podnoszenia Minimum 0,3 [m/s]
Wysokość podnoszenia ok. 17,3 [m]
Ilość przystanków 6
Ilość dojść 6 – rozmieszczone jednostronnie
Sterowanie Mikroprocesorowe
Kabina Nieprzelotowa
Wymiary kabiny Szerokość 600 [mm]
Głębokość 750 [mm]
Wysokość 1200 [mm]
Drzwi szybowe Wychylne o wymiarach 600 x H1200 [mm]
Próg drzwi Na poziomie posadzki
Maszynownia Górna w szybie
Minimalne wymiary otworu w stropie niezbędne do wstawienia konstrukcji nośnej szybu Szerokość 1000 [mm]
Głębokość 870 [mm]
Minimalna wysokość nadszybia (górnej kondygnacji) 2500 [mm]
Minimalna głębokość podszybia 260 [mm]
Standard wykonania - Kabina dźwigu z stali nierdzewnej szlifowanej
- Drzwi szybowe i drzwi do maszynowni ze stali nierdzewnej szlifowanej
- Oświetlenie kabiny przy otwartych drzwiach
- Kaseta wezwań z stali nierdzewnej
Moc silnika wciągarki: 1,5 [KW]
Dodatkowe wyposażenie dźwigu 6 wózków towarowych z blokadą przed przemieszczeniem podczas transportu w kabinie
Gwarancja Minimum 36 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45313100-5 - Instalowanie wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416120-2 - Windy towarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 127305,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 127305,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 127305 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ASLIFT SC Zakład Elektromechaniki Dźwigowej St. Stabrawa, A. Stabrawa, ul. Centralna 1, 72-010 Przęsocin
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Stanisław Stabrawa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8512542547
7.3.3) Ulica: ul. Centralna 1
7.3.4) Miejscowość: Przęsocin
7.3.5) Kod pocztowy: 72-010
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 127305,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-20| 2022-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |