Remont dwóch łazienek w Delegaturze NIK w Szczecinie
Najwyższa Izba Kontroli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00357354
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00357354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-21 11:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-145aaeb6-1962-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5261058627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00357354 z dnia 2022-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dwóch łazienek w Delegaturze NIK w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Najwyższa Izba Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Filtrowa 57
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-056
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nik.zp@nik.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nik.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nik.gov.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Naczelny organ kontroli państwowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dwóch łazienek w Delegaturze NIK w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-145aaeb6-1962-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00357354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070588/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont łazienek w Delegaturze NIK w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307645/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGO-BGZ.261.29.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200039 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dwóch łazienek w Delegaturze NIK w Szczecinie, w szczególności:
1) roboty rozbiórkowe, demontaż starych urządzeń sanitarnych,
2) wymiana instalacji sanitarnej wodno-kanalizacyjnej oraz montaż i podłączenie nowych urządzeń sanitarnych,
3) wykonanie robót budowlanych,
4) wymiana instalacji elektrycznych wraz z osprzętem,
5) dostawa i montaż wyposażenia łazienek,
6) wykonanie podłączenia elementów wywiewnych do istniejącej instalacji wentylacji,
7) wykonanie dokumentacji powykonawczej w wersji papierowej oraz elektronicznej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
2.1 załącznik nr 1 do SWZ:
a) dokumentacja projektowa składająca się z: Projektu Budowlanego, Projektu Architektoniczno – Budowlanego branża –
instalacje elektryczne oraz Projektu Architektoniczno – Budowlanego branża – instalacje sanitarne, sporządzona przez
Biuro Architektoniczne Archivia Jerzy Nowak, ul. Rozmarynowa 36, 71-223 Szczecin;
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
Budowlanych branża – instalacje elektryczne, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych branża – instalacje sanitarne;
c) przedmiary robót w zakresie budowlanym, instalacji elektrycznych i instalacji sanitarnych (dokumenty pomocnicze);
2.2 załącznik nr 2 do SWZ – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona w przedmiotowym postępowaniu oferta Wykonawcy SEL Piotr Wiśniewski, ul. Wyszyńskiego 44a, 71-010 Police została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp ze względu na niezgodność oferty z przepisami ustawy Pzp, a konkretnie z przepisem art. 63 ust. 2 ustawy Pzp, który stanowi, że: „W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.”.Oferta złożona przez ww. Wykonawcę nie została opatrzona podpisem zgodnym z wymaganiem, o którym mowa w art. 63 ust. 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |