świadczenie usługi terapii integracji sensorycznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach realizacji Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00357467
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-21 11:35
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
5 przyznanych
Karolina KlepackaRumia, PL
11 400 PLNKatarzyna Malinowska-RezkGdynia, PL
12 000 PLNKATARZYNA NOWICKAReda, PL
13 500 PLNAleksandra MüllerRumia, PL
13 500 PLNKATARZYNA NOWICKAReda, PL
13 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.