„Remont elewacji budynków Szkoły Podstawowej w Giecznie” i „Remont odwodnienia Szkoły Podstawowej w Giecznie”

Gmina Zgierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00357811
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00357811/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-21 12:41
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a341e19-18b0-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7322011556
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty malarskieTynkowanieZewnętrzne czyszczenie budynkówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty elewacyjneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

WITOLD JUCHNOWICZAleksandrów Łódzki, PL · lot 0
639 354 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00357811 z dnia 2022-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont elewacji budynków Szkoły Podstawowej w Giecznie”
i „Remont odwodnienia Szkoły Podstawowej w Giecznie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łęczycka

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gminazgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platformazakupowa.pl/pn/gminazgierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont elewacji budynków Szkoły Podstawowej w Giecznie”
i „Remont odwodnienia Szkoły Podstawowej w Giecznie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a341e19-18b0-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00357811

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030567/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont odwodnienia w Szkole Podstawowej w Giecznie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301014/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WR.271.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
I. Remont elewacji budynków Szkoły Podstawowej w Giecznie, w tym:
1. Instalacje elektryczne
2. Rynny i rury spustowe
3. Roboty malarskie
4. Rusztowanie
5. Tynki mozaikowe
6. Przebudowę wnęki hydrantu
7. Naprawę głuchych tynków, pęknięć i ubytków
8. Podbitkę drewniana dachu-wymianę desek okapowych
9. Opaskę wokół budynku
10. Przebudowę schodów wejścia głównego
11. Schody zewnętrzne do sali gimnastycznej
II. Przebudowę okien w ścianie zewnętrznej budynku "B", w tym:
1. Stolarkę okienną
2. Rozbiórkę ścian
3. Roboty tynkarskie malarskie
III. Roboty pozostałe, w tym:
1. Zawiadomienie PINB w Zgierzu o zakończeniu budowy, robót budowlanych (przyjęte bez sprzeciwu, zawiadomienie organu nadzoru budowlanego) wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie jeśli jest wymagana lub uzyskanie zaświadczenia o braku konieczności dokonania zgłoszenia zakończenia budowy, robót budowlanych
IV. Remont odwodnienia Szkoły Podstawowej w Giecznie, w tym:
1. Roboty ziemne oraz wykonanie drenażu
2. Wykonanie hydroizolacji ścian fundamentowych
3. Prace elektryczne oraz podłączenie pompy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442100-8 - Roboty malarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 639354,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 639354,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 639354,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębirstwo Remontowo Budowlane ACTIVE Witold Juchnowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 947 000 62 46

7.3.3) Ulica: Szatonia 59/61

7.3.4) Miejscowość: Aleksandrów Łódzki

7.3.5) Kod pocztowy: 95-070

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 639354,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-15
2022-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane