Budowa ścieżki rowerowej R-10 na odcinku KŁ oraz wykonanie oznakowania i wprowadzenie SOR na odcinku KŁ

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00357843
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00357843/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-21 12:48
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-389f8cd5-01d7-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM CHLECHOWICZKiełpino, PL · lot 0
1 099 927,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00357843 z dnia 2022-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ścieżki rowerowej R-10 na odcinku KŁ oraz wykonanie oznakowania i wprowadzenie SOR na odcinku KŁ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 586604344

1.5.8.) Numer faksu: 586604301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/gmina_kosakowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ścieżki rowerowej R-10 na odcinku KŁ oraz wykonanie oznakowania i wprowadzenie SOR na odcinku KŁ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-389f8cd5-01d7-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00357843

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00007115/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa tras rowerowych w ramach programu "Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R-10"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 – Partnerstwo Gminy Puck” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 8 Konwersja, Działania 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294908/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.33.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 842276,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na budowie ścieżki rowerowej R-10 na odcinku KŁ tj. tzw. budowa drogi łączącej ul. Klifową w Mechelinkach wraz z ul. Truskawkową w Pierwoszynie (na podstawie Decyzji ZRID) wraz z miejscem postojowym i wycinką drzew oraz kanałem technologicznym.
Ogólny opis robót do wykonania:

R-10 odcinek KŁ ul. Truskawkowa/ ul. Klifowa
Należy wykonać drogę na odcinku około 700 m. Drogę zaprojektowano jako
jednopasową o szerokości 3,5 m. w sześciu miejscach zaprojektowano mijanki o szerokości 5,0 m i długości 25,0 m. Drogę gminną zaprojektowano o nawierzchni bitumicznej a pobocza z kruszywa łamanego.
Rowerowe miejsce postojowe.
W okolicach km 0+270 projektowanej drogi gminnej zaprojektowano rowerowe miejsce
postojowe. Planowane jest wykonanie 4 stojaków rowerowych, prefabrykowanej stacji do naprawy rowerów, tablicy informacyjnej, kosza na śmieci oraz budowa wiaty drewnianej z ławkami i stołem. Wiata będzie posiadała wymiary 3,0x3,5 m. W rejonie wiaty zaprojektowano nawierzchnię z geokraty wypełnionej grysem 5-11 mm.

Drzewa – wycinka ZRID ok 150 szt. wg dokumentacji projektowej i przedmiaru
SOR – tylko Gmina

UWAGA: Do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie rury osłonowej na wysokości miejsc postojowego i ujęcia jej kompleksowego zakupu i ułożenia wraz niezbędnymi pracami towarzyszącymi w cenie ofertowej. Rura osłonowa dwuścienna długości około 12m, średnica 200mm.
W/w fragment rury osłonowej posłuży do ułożenia kanalizacji technicznej w przyszłości – w trakcie realizacji II etapu budowy.

Wymagania w zakresie Tymczasowej Organizacji Ruchu na czas budowy:

1) Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu (TOR) Wykonawca opracowuje na własny koszt i własnym staraniem Wykonawca.
2) Celem opracowania TOR jest sprawne i bezpieczne przeprowadzenie robót budowlanych oraz umożliwienie bezpiecznego i pewnego dostępu do nieruchomości przyległych do terenu budowy podczas przebudowy danej ulicy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1099927,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1494025,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1099927,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi transportowe Adam Chlechowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891001385

7.3.4) Miejscowość: Kiełpino

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1099927,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni

2022-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane