Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała – ul. Główna, Zielna, Floriana
Gmina Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00357944
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00357944/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-21 13:06
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ba16b9a-0e39-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7352833352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00357944 z dnia 2022-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała – ul. Główna, Zielna, Floriana
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bulwarowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała – ul. Główna, Zielna, Floriana2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ba16b9a-0e39-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00357944
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028454/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284570/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI-ZPI.271.1.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 741601,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Nowa Biała – ul. Główna w zakresie:
1. Odbudowy sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 200 mm 490,0 mb,
2. Odbudowy sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 110 mm (spusty) 12,0 mb,
3. Odbudowy studni DN 1200 1 kpl,
4. Remontu studni spustowych DN 2000 3 kpl,
5. Wymiany armatury w studni - zasuwy DN 200 z kółkiem 1 kpl,
6. Wykonania zasuwy DN 200 na sieci 3 kpl,
7. Wykonania zasuwy DN 150 na spustach 4 kpl,
8. Wykonania zasuwy na odejściu DN 150 1 kpl,
9. Wykonania trójnika DN 200/150/200 4 szt,
10. Wykonania kryzy do zaślepienia DN 150 1 szt,
11. Przeciągania rurociągów po drogami w istniejącej rurze stalowej osłonowej DN300/400 46,0 mb,
12. Podwieszenia rurociągu pod mostem w wraz z izolacją 17,0mb,
13. Montażu bajpasów - zabezpieczenie mieszkańców w wodę, rury SDR 11 PN 16 500 mb,
oraz ul. Zielna w zakresie:
1. Odbudowy sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 110 mm (spusty) 63,0 mb,
2. Wykonania zasuwy DN 110 na sieci 1 kpl,
3. Wykonania zasuwy DN 150 1 kpl,
4. Wykonania hydrantu nadziemnego 1 szt,
5. Wykonania przyłącza wodociągowego 2 szt./27 mb,
i ul. Św. Floriana w zakresie:
1. Odbudowy sieci wodociągowej SDR 11 PN16 DN 110 mm 431,0mb,
2. Remontu istniejących przyłączy wodociągowych SDR 11 PN 16 DN 40 26,0 szt./167,0 mb,
3. Budowy zasuw na ciągu wody rozbiorczej DN 110 6,0 kpl,
4. Budowy hydrantów nadziemnych 5 kpl,
5. Budowy zasuw na przyłączach DN 40 23 kpl,
6. Budowy zasuw na przyłączach DN 50 3 kpl,
7. Przeciągania rurociągów po drogą powiatową ul. Główna w istniejącej rurze stalowej
osłonowej DN300/400 12,0 mb.
W ramach prowadzonych robót budowlano-montażowych przewiduje się: odtworzenie wjazdów z kostki i betonów.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 795000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1050000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 795000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Budowlana GRONIK Beata Korzeniowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361597402
7.3.3) Ulica: ul. Muchówka 36
7.3.4) Miejscowość: Leśnica
7.3.5) Kod pocztowy: 34-406
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 795000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2022-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |