Poprawa bezpieczeństwa drogi powiatowej nr 3147L - III
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00358070
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00358070/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-21 13:28
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96ac864c-2835-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 5641486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00358070 z dnia 2022-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa drogi powiatowej nr 3147L - III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110199172
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Borowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp-krasnystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpkrasnystaw.bipstrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zdpkrasnystaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa drogi powiatowej nr 3147L - III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96ac864c-2835-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00358070
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016523/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozbudowa drogi powiatowej nr 3147L Wólka Orłowska - Kalinówka - Skierbieszów od km 5+080 do km 9+010 dl. 3,930 km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324698/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZPZ.3610.17.2022.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2654837,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zadania planuje się rozbudowę drogi powiatowej Nr 3147L klasy Z (droga zbiorcza) na odcinku o długości 1,000 km. Odcinek drogi objęty zamówieniem od km 5+080 do km 6+080. Projektowana podstawowa szerokość jezdni drogi powiatowej wynosi 6,00 m (2 pasy ruchu po 3,00 m każdy). Szerokość jezdni w obrębie łuków poziomych wynika z konieczności zastosowania wymaganego poszerzenia. Projektowana szerokość poboczy wynosi 1,00 m. Projekt przewiduje wykonanie zjazdów do nieruchomości przyległych do drogi o nawierzchni z betonu asfaltowego. Zaprojektowany system odwodnienia drogi składa się z rowów przydrożnych, przepustów pod zjazdami, które łączą kolejne odcinki rowów oraz przepustów pod jezdnią. Na odcinku objętym zmówieniem przewidziano przebudowę sieci telekomunikacyjnej i usuniecie kolizji linii nN napowietrznych i przyłączy. W zakresie robót dotyczących poszczególnych sieci przewiduje się wykonanie: a) sieci telekomunikacyjnej - wstawek kablowych i ułożenie ich w nowym wykopie poza obrębem kolizji z istniejącą siecią elektryczną, b) sieci elektrycznej – wykonanie likwidacji kolizji z istniejącą siecią elektryczną. Inwestycja obejmuje wzmocnienie konstrukcji nawierzchni jezdni, oraz wycinkę drzew i krzewów, a także wykonanie oznakowania pionowego i oznakowania poziomego jezdni materiałami grubowarstwowymi.
4.2.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje także:
1) wykonanie robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej, zgodnie z decyzją
o pozwoleniu na budowę, obowiązującym prawem, normami, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlana i niniejszą SWZ,
2) zapewnienie kierownika budowy przez Wykonawcę,
3) zagospodarowanie terenu: uporządkowanie obszaru przyległego do pasa drogowego, odtworzenie terenów zielonych,
4) przeprowadzenie wymaganych badań, przygotowanie rozliczenia końcowego, opracowanie powykonawczej i geodezyjnej inwentaryzacji i innych niezbędnych czynności zgodnie z wymogami dokumentacji technicznej.
4.2.3. Wszystkie elementy i materiały pochodzące z rozbiórek (w tym materiał pochodzący z wycinki drzew
i zakrzaczeń) stają się własnością Wykonawcy i powinny być usunięte z terenu budowy w terminie nie kolidującym z wykonaniem innych robot. Powyższy zapis nie dotyczy materiałów przewidzianych do powtórnego wykorzystania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu złożenia ofert tj. do dnia 14.09.2022 r. do godz. 10:00 została złożona jedna oferta, której cena przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający na sfinansowanie zadania przeznaczył kwotę w wysokości 3.200.000,00 zł brutto.| 2022-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |