Prace remontowo-budowlane dla uszczelnienia naświetla budynku Sądu przy ul. dr. J. Rostka 2

Sąd Rejonowy w Chorzowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00358211
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00358211/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-21 13:49
Lokalizacja
Chorzów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-de2800ca-1eb9-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6272204010
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

'EFEKT' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL · lot 0
388 361,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00358211 z dnia 2022-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-budowlane dla uszczelnienia naświetla budynku Sądu przy ul. dr. J. Rostka 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Chorzowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dr. Józefa Rostka 2

1.5.2.) Miejscowość: Chorzów

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@chorzow.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chorzow.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de2800ca-1eb9-11ed-b950-8227d40187e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sąd

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo-budowlane dla uszczelnienia naświetla budynku Sądu przy ul. dr. J. Rostka 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de2800ca-1eb9-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00358211

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072093/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowo-budowlane dla uszczelnienia naświetla budynku Sądu przy ul. dr. J. Rostka 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00309261/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG 35-63/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych dotyczących uszczelnienia naświetla budynku Sądu przy ul.
dr. J. Rostka 2.
Szczegółowy opis robót budowlanych zawiera załącznik nr 1 do SWZ dokumentacja w skład w której wchodzi:
- ekspertyza techniczna dachu i świetlika budynku siedziby Sądu Rejonowego w Chorzowie – załącznik nr 1a
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowalnych - załącznik nr 1b
- przedmiar robót – załącznik nr 1c
Przedmiary robót (załącznik nr 1c), które Zamawiający załączył do SWZ mają znaczenie pomocnicze i nie stanowią
dokumentacji projektowej, z uwagi na przewidziany ryczałtowy charakter wynagrodzenia Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388361,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 388361,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388361,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Efekt Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6431674166

7.3.3) Ulica: ul. Kluczborska 29

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-500

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388361,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-31
2022-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane