Wymiana pokrycia dachowego – jałownik w SDOO Pawłowice

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00358700
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00358700/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-21 15:29
Lokalizacja
Toszek, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64e20cfe-1a38-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie dachów metalowychRoboty rozbiórkoweKładzenie rynien

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00358700 z dnia 2022-09-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego – jałownik w SDOO Pawłowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych

1.3.) Oddział zamawiającego: Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Pawłowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800079

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiejska 25

1.5.2.) Miejscowość: Toszek

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-180

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sdoo@pawlowice.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pawlowice.coboru.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pawlowice.coboru.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie i rejestracja odmian roślin uprawnych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachowego – jałownik w SDOO Pawłowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64e20cfe-1a38-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00358700

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00305017/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZK-7/08/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego budynku jałownik w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Pawłowicach. W zakres robót wchodzi:
1) Rozbiórka pokrycia dachowego z blachy
2) Wzmocnienie lub wymiana krokwi dachowych oraz desek czołowych
3) Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej z folii dachowej
4) Wykonanie deskowania i łacenia połaci dachowych
5) Wykonanie pokrycia dachowego blachami trapezowymi
6) Montaż obróbek blacharskich z blachy płaskiej
7) Założenie rynien dachowych z blachy
8) Założenie zbiorniczków przy rynnach z blachy
9) Założenie rury spustowej okrągłej z blachy
10) Montaż starej instalacji odgromowej
11) Malowanie murków ogniowych farbą ppoż

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261320-3 - Kładzenie rynien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zostało unieważnione w dniu 01.09.2022 r. , na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia z 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych – (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późniejszymi zmianami) tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.” W postępowaniu została złożona jedna oferta. Cena zaoferowana w tej ofercie przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający informuje, że nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia.
2022-09-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane