„Modernizacja podłogi na sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. J. Grodzkiej w Łęczycy wraz z poprawą bezpieczeństwa”
Powiat Łęczycki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00358719
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00358719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-21 15:43
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a5cbd0b-0bfc-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5070011299
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00358719 z dnia 2022-09-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja podłogi na sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. J. Grodzkiej w Łęczycy wraz z poprawą bezpieczeństwa”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Łęczycki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016123
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. T. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 243887200
1.5.8.) Numer faksu: 247273217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leczyca.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.leczycki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja podłogi na sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. J. Grodzkiej w Łęczycy wraz z poprawą bezpieczeństwa”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a5cbd0b-0bfc-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00358719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041835/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja podłogi na sali gimnastycznej przy ZS im. J.Grodzkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277912/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.6.2022.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156770,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot umowy obejmuje wykonanie m.in. :
1) rozbiórkę istniejących warstw podłogi sportowej na sali gimnastycznej,
2) naprawę podbudowy betonowej,
3) wykonanie warstwy wyrównawczej,
4) ułożenie izolacji poziomej,
5) wykonanie warstw podłogi sportowej na sali gimnastycznej wg przyjętego systemu,
6) wstawienie nadproży w ścianie zewnętrznej,
7) wykucie otworu w ścianie zewnętrznej i montaż drzwi zewnętrznych aluminiowych, dwuskrzydłowych profil ciepły,
8) wymiana drzwi wewnętrznych pomiędzy salą gimnastyczną a zapleczem,
9) wykonanie fragmentu chodnika z kostki betonowej – dojścia do zamontowanych drzwi,
10) przecierkę istniejących tynków ścian na sali gimnastycznej,
11) malowanie dwukrotne ścian farbą zmywalną.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
44221210-0 - Otwory drzwi
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 308058,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 308058,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 308058,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOP SPORT Sp. z o.o. Sp.K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372662191
7.3.3) Ulica: ul. Górska 88
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-318
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 308058,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |