"Remont budynku straży pożarnej w Krzywinie" w Ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

GMINA WIDUCHOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00012244
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00012244/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-08 08:36
Lokalizacja
Widuchowa, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38df6626-d358-4d5b-946f-34e47e6e8616
Identyfikator
8581726084
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRemont starych budynkówRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweRoboty izolacyjneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty remontowe i renowacyjneRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR KARAŚMyślibórz, PL · lot 0
257 808 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00012244 z dnia 2025-01-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont budynku straży pożarnej w Krzywinie" w Ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIDUCHOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684924

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: GRUNWALDZKA

1.5.2.) Miejscowość: Widuchowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-120

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 91 416 72 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: org@widuchowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.widuchowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://widuchowa.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont budynku straży pożarnej w Krzywinie" w Ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38df6626-d358-4d5b-946f-34e47e6e8616

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012244

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023834/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 "Remont budynku straży pożarnej w Krzywinie" w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531670

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ISR.271.10.2024.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209600 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie i odbioru robót budowlanych objętych zadaniem jest remont budynku oraz przywrócenie pierwotnego kształtu ganku wejściowego.
Planowane roboty budowlane obejmują:
- wymianę pokrycia dachowego,
- wykonanie niezbędnych napraw w zakresie elewacji wraz z przywróceniem oryginalnej kolorystyki,
- rozbiórkę fragmentu istniejącego ganku - w zakresie wtórnego zadaszenia i schodów zewnętrznych,
- demontaż istniejącej instalacji odgromowej i wykonanie nowej instalacji,
- odtworzenie pierwotnego układu ganku wejściowego zgodnie z jego historyczną formą oraz obowiązującymi przepisami,
- wykonanie hydroizolacji ścian fundamentowych w elewacji południowo-zachodniej,
- wykonanie niezbędnych napraw ścian fundamentowych i okienka piwnicznego,
- renowacja stolarki okiennej na poziomie strychu.
Celem inwestycji jest remont istniejącego obiektu mający na celu utrzymanie dobrego stanu technicznego budynku. Przy opracowaniu programu prac celem nadrzędnym było zachowanie istniejącej, historycznej formy i kolorystyki obiektu wpisanego do Gminnej Ewidencji Zabytków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257808,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 257808,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROMET Pośrednictwo Handlowo-Usługowe Karaś Piotr

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971430697

7.3.3) Ulica: A.Mickiewicza

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 257808,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane