„Rozbudowa ciągów drogowych Umiotki – Tańsk Kiernozy – Pobodze – Pęcherze – droga powiatowa nr 2311W oraz Pęcherze – Nowe Łączyno”.
Gmina Dzierzgowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00359104
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00359104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 09:11
- Lokalizacja
- Dzierzgowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa3d5543-1e00-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5691760005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00359104 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa ciągów drogowych Umiotki – Tańsk Kiernozy – Pobodze – Pęcherze – droga powiatowa nr 2311W oraz Pęcherze – Nowe Łączyno”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dzierzgowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Dzierzgowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 236533012
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dzierzgowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzierzgowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dzierzgowo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa ciągów drogowych Umiotki – Tańsk Kiernozy – Pobodze – Pęcherze – droga powiatowa nr 2311W oraz Pęcherze – Nowe Łączyno”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa3d5543-1e00-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031921/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ciągów drogowych : 1.Umiotki-Tańsk Kiernozy-Pobodze-Pęcherze-droga powiatowa nr2311W, 2.Pęcherze-Nowe Łączyno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00307694/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PPI.271.5.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2630838,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie robót budowlanych związanych z rozbudową pasa drogowego w zakresie rozbudowy jezdni, budowy mijanek, poboczy, zjazdów indywidualnych i publicznych, skrzyżowań, systemu odwodnienia dróg gminnych (budowa, odmulenie, konserwacja rowów przydrożnych odwadniających), kanał technologiczny (w przypadku nie uzyskania odstąpienia od konieczności wykonania). Planowana inwestycja usytuowana będzie na terenie obecnego pasa drogowego oraz na terenie działek przyległych, które ulegną podziałowi pod poszerzenie pasa drogowego, ma to na celu usystematyzowanie przebiegu istniejących ciągów drogowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3964722,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3964722,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3964722,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Inżynieryjnych "PRDI"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5691649963
7.3.3) Ulica: Stefana Roweckiego "Grota"
7.3.4) Miejscowość: Mława
7.3.5) Kod pocztowy: 06-520
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3964722,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące
| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |