Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Przasnysz
GMINA PRZASNYSZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00359332
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00359332/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-22 10:04
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8cac3afe-029a-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7611535277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00359332 z dnia 2022-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Przasnysz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZASNYSZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. św. Stanisława Kostki 5
1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 7522709
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugprzasnysz@przasnysz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.przasnysz.pl/redir,przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Przasnysz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8cac3afe-029a-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00359332
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031879/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Przasnysz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253402/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 128452,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Przasnysz”. Zadanie obejmuje wykonanie:
1) Budowa punktu świetlnego o zasilaniu solarnym stanowiącego oświetlenie drogowe w miejscowości Annopol (obręb geodezyjny Gostkowo) w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Cierpigórz,
2) Budowa punktu świetlnego o zasilaniu solarnym stanowiącego oświetlenie drogowe w miejscowości Annopol (obręb geodezyjny Leszno) w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Cierpigórz,
3) Budowa punktu świetlnego o zasilaniu hybrydowym (solarno-wiatrowym) stanowiącego oświetlenie drogowe w miejscowości Fijałkowo w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Fijałkowo,
4) Budowa punktu świetlnego o zasilaniu hybrydowym (solarno-wiatrowym) stanowiącego oświetlenie drogowe w miejscowości Gostkowo w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Gostkowo,
5) Budowa punktu świetlnego o zasilaniu hybrydowym (solarno-wiatrowym) stanowiącego oświetlenie drogowe w miejscowości Góry Karwackie w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w Górach Karwackich,
6) Budowa napowietrznej linii elektroenergetycznej nN 0.4kV oświetlenia ulicznego wraz ze słupami i oprawami ulicznymi w miejscowości Cegielnia (obręb geodezyjny Grabowo) w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w sołectwie Grabowo,
7) Budowa punktu świetlnego o zasilaniu hybrydowym (solarno-wiatrowym) stanowiącego oświetlenie drogowe w miejscowości Mchówko w ramach zadania pn. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Mchówko,
8) Dobudowa (podwieszenie) opraw oświetlenia drogowego na istniejącej linii oświetlenia drogowego w miejscowości Mirów w ramach zadania pn. Zagospodarowanie terenu przy przystanku w Mirowie.
Na zamówienie składają się m.in. następujące prace:
- montaż prefabrykowanego fundamentu betonowego pod słup stalowy,
- montaż słupa oświetleniowego o zasilaniu solarnym lub hybrydowym zgodnie z dokumentacją budowlaną i przedmiarami robót, które stanowią załączniki do SWZ.
- montaż i stawianie słupów linii napowietrznej,
- montaż opraw oświetlenia zewnętrznego,
- badanie i pomiar instalacji uziemiającej,
- tyczenie i inwentaryzacja geodezyjna.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie budowlanym i w przedmiarze robót, które stanowią załączniki do SWZ.
Materiały, narzędzia i sprzęt niezbędne do wykonania prac zapewnia Wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
| 2022-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |